GündemRSS
12.08.2013 - 12:53 | Son Güncelleme: 12.08.2013-12:57

AÖF Yeni Kayıt İşlemleri Başladı mı? AÖF Kayıt Yenileme Ücreti

Yeni dönem kayıt işlemleri ne zamna başlıyor. AÖF kayıt işlemlerini buradan https://ogrenci.anadolu.edu.tr/ yapabilirsiniz. AÖF kayıt yenile işlemleri eylül'de başlıyor.

Sitene Ekle
AÖF Yeni Kayıt İşlemleri Başladı mı? AÖF Kayıt Yenileme Ücreti
AÖF 2013-2014 kayıt yenileme tarihleri ne zaman? 2013 - 2014 kayıt yenileme ne zaman başlıyor. AÖF tek ders sınav sonuçları açıklandı. Açık Öğretim Fakültesi bütünleme sınavı.
 
Onbinlerce öğrencinin sabırsızlıkla beklediği tek ders sınav sonuçları açıklandı. Açılan sayfada bulunan "Açıköğretim Öğrenci Otomasyonu (TÜRKİYE)" butonuna tıklayıp, karşınıza gelen "Sınav Sonuç Giriş Ekranı" içerisine TC Kimlik numaranızı yazarak sonucunuzu görebilirsiniz.
 
Öğrenciler AÖF Sınav sonuçlarını T.C. kimlik numaraları ve şifreleriyle öğrenebilecekler. AÖF sınav sonuçları öğrencilerin adreslerine ayrıca postalanmayacak.
 
 
AÖF öğrencilerine sınav müjdesi
 
Yükseköğretim Kurulu Başkanı  Gökhan Çetinsaya, AÖF için tek ders sınavının 28 Temmuz'da 11 merkezde yapılacağını açıkladı. Çetinsaya, Twitter'den yaptığı açıklamada,"Sevgili AÖF öğrencileri, mezun durumdaki öğrenciler için tek ders sınavı 28 Temmuz'da 11 merkezde yapılacak. Hayırlı uğurlu olsun" dedi.
 
 
AÖF yönetimi vize sınav sonuçlarını büyük bir sürprize imza atarak AÖF vize sınavlarından 11 gün sonra açıklamıştı. Anadolu Üniversitesi Rektör'ü Prof. Dr. Davut Aydın son açıklamasında AÖF final sınavı sonuçlarının da vize sınavları gibi kısa sürede açıklanacağının işaretini vermişti. Anadolu Üniversitesi (AÜ) Rektörü Prof. Dr. Davut Aydın, AÖF  sisteminde 1 milyon 197 bin 746 öğrencinin katıldığı AÖF bahar dönemi ara sınavı sonuçlarını 11 günde açıklayarak, üniversite tarihinde bir ilki gerçekleştirdiklerini bildirmişti. Final sınavı sonuçlarının da erken açıklanabileceği tahmin ediliyordu.
 
AÖF Kayıt Yenileme Tarihleri Açıklandı 
 
AÖF kayıt tarihleri Anadolu Üniveristesi'nin resmi sitesinden duyuruldu. AÖF öğrencileri yeni kayıt işlemlerini ve derslerini buradan takip edebilirler. AÖF kayıt işlemleri ne zaman biticek.  Açıköğretim Fakültesi öğrencileri kayıt işlemlerini sn güne bırakmadan yapmaları duyruldu.
 
Kayıt tarihleri Anadolu Üniversitesi'nin anadolu.edu.tr adresinden duyuruldu. Yeni kayıt ve kayıt yenileme tarihlerine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. AÖF tarafından "önemli not" olarak yapılan açıklamada Kayıt gruplarının Internet Başvuru işlemleri belirtilen tarihlerin ilk günü saat 00:00'da başlayacak, son günü saat 17:00'da sona erecektir" denildi.
 
 
 

En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
Zenginden alıp fakire vermesiyle ünlü halk kahramanı kimdir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.