Eğitim

31.07.2017 - 16:06 | Son Güncelleme: 31.07.2017-16:31

AÖL sınav sonuçları açıklandı!.. AÖL 3. dönem sınav sonuçları

AÖL 3. dönem sonu sınav sonuçlarını açıklandı. Adaylar sınav sonuçlarını ´aöl.meb.gov.tr´ adresinden öğrenebilecek. Merakla beklenen AÖL 3. dönem sonu sınav sonuçları belli oldu...

Sitene Ekle

AÖL 3. dönem sınav sonuçları  az önce açıklandı! MEB iş takvimine göre bugün içerisinde açıklanması beklenen AÖL 3. dönem sınav sonuçları az önce resmi site üzerinden adaylara duyuruldu. AÖL 3. dönem sınav sonuçlarını öğrenmek isteyen adaylar aöl.meb.gov.tr adresi üzerinden sorgulama yapabilecek.

AÖL 3. DÖNEM SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI

2016-3 Dönem uzaktan eğitim ile okutulan derslerin sınav sonuçları açıklanmıştır. Mezuniyet incelemesinde gözüken öğrencilerin okullarda bulunan evrakları taranıp sisteme atılmış ise en kısa zamanda bu öğrencilerin nihai mezuniyeti yapılacaktır. Belgeleri taranıp sisteme atılmayan öğrencilerinde bir an önce bu işleminin yüz yüze eğitim verilen okul müdürlükleri tarafından yapılması gerekmektedir.

Mezun olan öğrencilerimiz ihtiyaç duymaları halinde yüz yüze eğitim aldıkları okullardan geçici mezuniyet belgelerini alabilirler. Mezun olan öğrencilerin diplomaları 2 ay içerisinde düzenlenip Koordinatör Halk Eğitimi merkezlerine gönderilecektir. Diploma takip kısmından diplomanızın nereye gideceğini görebilirsiniz.

 

 


©Copyright 2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX