Apple ve Google Ayakkabı Yaparsa…

06.01.2016'de eklendi06.01.2016-9:35 'de güncellendi
Dünya devlerinin tasarımları herkesin beğenisini topluyor. Apple gibi tasarımı üst seviyede tutan pek çok firma var ve..

Dünya devlerinin tasarımları herkesin beğenisini topluyor. Apple gibi tasarımı üst seviyede tutan pek çok firma var ve başka tasarımlar yapsalar nasıl olur diye düşünmemek elde değil… Dijital tasarımcı Andrea Salamino yeni projesinde büyük markaların ayakkabı yapsalar nasıl gözükürdü sorusuna cevap vermek istemiş ve Convers benzeri ayakkabıları Apple, Facebook, Google ve Starbucks gibi mega şirketlerin elinden çıkmış gibi tasarlamış. Tasarımları incelediğinizde bazılarının gerçektende o firmanın elinden çıktığından emin olabilirsiniz.

Bazıları ise kesin daha iyisi yapılabilirdi dedirtecek türden. Ama yine de bu tasarım çalışması firmaların bir sanatçının gözünde nasıl gözüktüğünün de ufak bir göstergesi. Ne dersiniz Cupertino‘nun tasarım dahileri Andrea Salamino’ya kendilerini çok ifade edememiş gibiler değil mi?/p Starbucks Google Coca Cola Virgin Mobile Facebook Louis Vuitton McDonald’s Apple BMW
Haberin videosunu izlemek görseller için tıklayın.