Son yıllarda en önem verdiğimiz konulardan biri, şüphesiz sosyal medyadaki fotoğraflarımızda, video'larımızda nasıl ''en kusursuz ve en güzel'' görüneceğimiz  sözkonusu.  Sadece sosyal medyada değil, günlük yaşamda da rahatlıkla kullanabileceğimiz Aquashine uygulaması ile filtresiz güzelliğin öncüsü diyebiliriz.

Blogger day etkinliğinde tanıştığım, Clinimed Dermatoloji, Medikal Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniği'nde uygulanan aquashine, mevsimin yıpratıcı etkilerine maruz kalmış, mat ve nemsiz cildimize adeta bir ilaç gibi gelecek. 3 seans sonrası daha faydalı nemli ve aydınlık bir cilde sahip oluyorsunuz.  Güneşli ve sıcak havalar başlarken fondöten ve kapatıcı kullanmadan nemli, ışıltılı bir cildim olacağı için şimdiden çok mutluyum.

Aquashine içerisinde;  Hyaluronik asit, vitaminler, aminositler,antioksidanlar birleşerek cildimize ışıltı ve nem kazandırıyor. 

 

Aquashine uygulaması nasıl yapılıyor?

Cilde enjeksiyon yoluyla cilt altına uyguluyorlar.  15 günde 1 3 seans yapılır ise canlı ve aydınlık bir cilt yapısına kavuşuyor. 

https://www.instagram.com/nevaevas/ kısa bir uygulama videosuna buradan ulaşabilirsiniz.

 

Yüzünüzden ışıltı eksik olmasın..

Nevaeva