15 Şehitler Köprüsü’nde tek teker terörü kamerada
15 Şehitler Köprüsü’nde tek teker terörü kamerada15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne motosikletle giren bir maganda, araçların arasında tek teker üzerinde metrelerce gitti. Beşiktaş’ta ve tünellerde de bu şekilde giderek adeta terör estiren maganda herkesin canını tehlikeye attı. O anları kaydettiren maganda bir de sosyal medyada yayınladı. İstanbul’un çeşitli noktalarında trafikteki araçların arasında motosikletle tek teker üzerinde terör estiren magandalara bir yenisi daha eklendi. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne motosikletle giren bir maganda, trafikte seyreden araçların arasında bir anda tek tekerini kaldırdı. Bu şekilde metrelerce giderek hem kendi hem de sürücülerin canını tehlikeye atan maganda, şov uğruna akrobatik hareketler yaptı. Sürücülerin şaşkın bakışları arasında köprüyü geçen maganda, o anları kaydettirip bir de sosyal medyadan yayınladı.Bulvarlarda ve tünellerde terör estiriyorlar Öte yandan aynı maganda Beşiktaş Barbaros Bulvarı üzerinde de yine tek teker üzerinde giderek kendince şov yaptı. Kimi görüntülerinde kasksız, kimisinde ise kasklı ancak tek tekerlek üzerinde bacağını boşluğa savurduğu görülen maganda, “bu kadarına da pes” dedirtti. Dolmabahçe-Bomonti Tüneli’nde ise magandanın araçların arasından bu şekilde geçti. Magandanın da araların bulunduğu bir grup motosikletli genç ise tünelde kullandıkları motosikletin lastiğini yakarak duman çıkarttı. Trafikte terör estiren magandaları polis ekipleri yakalamak için çalışma başlattı.
11.09.2019Haberler
Motosikletli magandanın tek teker kazası kamerada
Motosikletli magandanın tek teker kazası kameradaİstinye’de trafikte kask bile takmadan tek teker üzerinde terör estiren maganda, dengesini kaybedince arkadaşıyla beraber yere düştü. Hafif şekilde yaralanan gençlerin yaşadığı kaza anı ise cep telefonu kamerasına yansıdı. İstanbul’un çeşitli noktalarında trafikte tek tekerlek üzerinde metrelerce giderek terör estiren trafik magandalarından biri bu kez baltayı taşa vurdu. Geçtiğimiz hafta Pazartesi günü öğle saatlerinde Sarıyer İstinye Katar Caddesi üzerinde meydana gelen olayda, motosikletli bir maganda arkadaşlarıyla birlikte yola çıktı. Arkasındaki arkadaşıyla Maslak istikametine doğru seyreden Yasin K., trafikte seyrettikleri esnada araçların arasında tek tekerlek üzerinde metrelerce gitti. Hem kendi hem arkasındakinin hem de sürücülerin canını defalarca tehlikeye atan maganda şov uğruna akrobasi hareketler yaptı. Ölüme mutlak bir davetiye çıkartan maganda, bunları yaparken başına kask bile takmadı.Magandalığın sonu kötü bitti Trafikte bu şekilde seyreden motosikletli maganda, yokuş yukarı seyrettiği esnada arkasındakiyle beraber tek tekerlek üzerinde gitmek istedi. İlk denemesinde başarısız olan genç, ikinci bir deneme yapmak için ön tekerliği havaya kaldırdı ancak motosikletin hakimiyetini kaybetti. Kontrolden çıkan motosikletteki gençler, İstinye’nin en işlek caddesinde yere düştü. Hafif şekilde yaralanan gençler şans eseri arkasındaki seyreden otomobillerin altında kalmaktan kıl payı kurtuldu. O anları kaydeden gençler bir de sosyal medyada yayınladı.
11.09.2019Yaşam
E-5 Karayolu’nda tek teker kazası kamerada
E-5 Karayolu’nda tek teker kazası kameradaE-5 Karayolu Göztepe mevkiinde trafikte tek teker üstünde giden gencin tehlikeli şovu kazayla sonuçlandı. Motosikletten düşerek yerde metrelerce sürüklenen genç kazayı hafif sıyrıklarla atlatırken o anlar ise kask kamerasına yansıdı. İstanbul’un çeşitli noktalarında akan tek teker üstünde giderek trafikte terör estiren magandalara bir yenisi daha eklendi. E-5 Karayolu Göztepe mevkii Ankara istikametinde arkadaşlarıyla seyir halinde olan motosikletli genç, trafikte akan araçların arasında bir anda tek tekerlek üzerinde gitmeye başladı. Bu şekilde metrelerce giden genç, motosikletin üstünde ayağa kalkarak tehlikeli şovunu saniyelerce sürdürmek istedi. Ancak seyir halindeyken bir anda dengesini kaybeden motosikletli, yere düşerek metrelerce sürüklendi. Kaza sonucu bir kenara savrulan genç ayağa kalkarak motosikletine koşmaya başladı. Arkadaşlarının uyarılarına aldırış etmeyen genç, motosikletini yerden kaldırdı. Hafif sıyrıklarla atlatan gencin kaza anı ise kask kamerasına saniye saniye yansıdı.Sokak ve caddelerde tek teker terörü Öte yandan şok uğruna tek tekerlek üzerinde giden gencin E-5 Karayolunun yanı sıra şehrin çeşitli noktalarında kimi zaman çift kişiyle kimi zaman da tek başına şov yaptığı ortaya çıktı. Hem kendi hem de sürücülerin canını defalarca tehlikeye atan maganda, o anları kaydettirip bir de sosyal medyadan yayınladı. Şov uğruna cadde ve sokaklarda terör estiren maganda ölümle burun buruna geldi. Magandanın ayağa kalkarak akrobatik hareketler sergilediği anlar ise cep telefonu kamerasına yansıdı.
11.09.2019Haberler
Tek tekerlek üzerinde giden motosikletli, Acun Ilıcalı’ya yakalandı
Tek tekerlek üzerinde giden motosikletli, Acun Ilıcalı’ya yakalandıEyüpsultan Hasdal-Kemerburgaz yolu üzerinde trafikte süratli bir şekilde tek tekerlek üzerinde giden motosikletli genç, lüks otomobiliyle seyir halinde olan Acun Ilıcalı’ya yakalanınca şoke oldu. Kırmızı ışıkta Ilıcalı’nın yanına giderek selamlaşan genç, motosikletine binerek tek tekerlek üzerinde yoluna devam etti. Eyüpsultan Hasdal-Kemerburgaz yolu üzerinde önceki gün saat 19.00 sıralarında seyir halinde olan motosikletli genç, trafikte akan araçların arasında tehlikeli bir şov gerçekleştirdi. Süratli bir şeklide giderken motorun tek tekerleğini kaldıran sürücü, yoluna böyle devam etti. Bir süre bu şekilde yoluna devam eden gence arkasından lüks otomobilin sürücüsü selektör yaptı. Bunun üzerine tek teker üzerinden inerek kırmızı ışıkta duran genç, otomobildeki Ekrem Okumuş’a bakarak, “Kalkıyor muyuz?” dedi. O esnada şoför koltuğunda Acun Ilıcalı’yı fark gören genç şoke oldu. Acun Ilıcalı’yı görünce şoke oldu Yaşadığı şaşkınlıkla motosikletinden inerek aracın yanına yaklaşan genç, motor sporlarına olan tutkusuyla bilinen Ilıcalı ile selamlaştı. Ardından yeşil ışığın yanması üzerine tekrardan motosikletine binen genç, yine süratli bir şekilde tek tekerlek üzerinde giderek uzaklaştı. Yaşananlar ise motosikletlinin kask, Okumuş’un ise cep telefonu kamerasına yansıdı.
11.09.2019Magazin
Beşiktaş Tüneli’nde tek teker kazası kamerada
Beşiktaş Tüneli’nde tek teker kazası kameradaBeşiktaş-Bomonti Tüneli’nde arkasındaki ile beraber trafikte tek teker yapan motosikletli genç, dengesini kaybedince kaza yaptı. Metrelerce yerde sürüklenen gençler hafif şekilde yaralanırken, o anlar kask kamerasına yansıdı. Kaza, dün saat 03.00 sıralarında Beşiktaş-Bomonti Tüneli Bomonti istikametinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, tünele girerek trafikte seyreden motosikletli genç, arkasındaki ile birlikte tek teker üstünde gitmek istedi. Ön tekeri kaldırarak bir süre bu şekilde giden motosikletli, kısa bir süre sonra dengesini kaybetti. Sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybeden motosiklet yere düşerken, üstündeki gençler ise yere savruldu. Yolda metrelerce sürüklenen gençler hafif şekilde yaralanırken, gençler seyir halinde olan araçların altında kalmaktan ise kıl payı kurtuldu. Tüm bu yaşananlar kask kamerasına saniye saniye yansıdı. Tek teker kazası kamerada Görüntülerde motosiklet üzerinde iki gencin tek teker üzerinde yolda seyrettiği, bu sırada motosikletli sürücünün dengesini kaybedip yere düştüğü, iki gencin metrelerce sürüklendiği ve ardından da gençlere vatandaşların yardım ettiği görülüyor. Kazanın ardından ayağa kalkan gençlerden biri koşarak motosikletin yanına geldi. Bacağından yaralanan genç ise kaldırımda oturarak yardım bekledi. Tüneldeki sürücülerin yardımına koştuğu genç, vatandaşlar yardımıyla araca bindirilerek hastaneye götürüldü. Müdahalesi burada yapılan genç ardından taburcu edildi.
11.09.2019 Haberler
İstanbul’da tek teker terörü kamerada
İstanbul’da tek teker terörü kameradaBeşiktaş Barbaros Bulvarı’nda bir motosikletli maganda, trafikte metrelerce tek teker üzerinde giderek bir de şerit değiştirdi. Hem kendi hem de çevredeki sürücülerin canını tehlikeye atan sürücü, o anları kaydedip sosyal medyadan yayınladı. İstanbul’un çeşitli noktalarındaki işlek caddelerinde motosikletle tehlikeli tek teker şovu yapan trafik magandası i trafiğin altını üstüne getirdi. Beşiktaş Barbaros Bulvarı’nda arkadaşlarıyla birlikte seyreden motosikletli maganda, yokuş aşağıya tek teker üstünde metrelerce seyretti. Teker üzerindeyken bir de şerit değiştiren motosikletli, kuralları hiçe sayarak sürücülerin güvenliğini defalarca tehlikeye attı. Magandanın akrobatik hareketlerini sergilediği yerlerden biri olan Beşiktaş-Bomonti Tüneliydi. Sürücü burada da vızır vızır geçen araçların arasında ön kaldırarak tek teker üzerinde gitti. Hem kendi hem de sürücülerin canını defalarca tehlikeye atan maganda, o anları kaydedip bir de sosyal medyadan yayınladı.Tek teker üstünde şerit değiştirdi Tek teker üstünde gitmekle kalmayan maganda, bulvar üzerinde gittiği esnada bu şekilde bir de şerit değiştirdi. Trafikteki sürücülerin şaşkın bakışları arasında şovuna devam eden maganda yürekleri ağza getirdi. Motosikletli zaman zaman da E-5 Karayolu’nda normal şekilde seyrettiği esnada yolda zikzaklar çizdi. Herkesin canını defalarca tehlikeye atan maganda kask kamerasına yansıdı.
11.09.2019Haberler