TeknolojiRSS
05.03.2014 - 09:48 | Son Güncelleme: 05.03.2014-14:44

Aramızda Kalsın 22. Bölüm İzle (Aramızda Kalsın Yeni Bölüm fragman)

Star Tv'nin eğlenceli dizisi Aramızda Kalsın Perşembe günü 22. Bölüm ile ekranda. Aramızda Kalsın 22. Bölümde neler yaşanacak? Yadigar'ın karşısına kim çıkıyor? Civan'ı huzursuz eden ne? Aramızda Kalsın 22. Bölümde Civan ve Yadigar aşkı bitiyor mu? Aramızda Kalsın 22. Bölüm ve daha fazlası Milliyet.com.tr'de

Sitene Ekle
Aramızda Kalsın 22. Bölüm İzle (Aramızda Kalsın Yeni Bölüm fragman)

Star Tv'nin eğlenceli dizisi Aramızda Kalsın Perşembe günü 22. Bölüm ile ekranda. Aramızda Kalsın 22. Bölümde neler yaşanacak? Yadigar'ın karşısına kim çıkıyor? Civan'ı huzursuz eden ne? Aramızda Kalsın 22. Bölümde Civan ve Yadigar aşkı bitiyor mu? Aramızda Kalsın 22. Bölüm ve daha fazlası Milliyet.com.tr'de

“Sen uzak dur o adamdan…”
 
Geçmişin izini süren Yadigar, annesine ait sırları bir bir çözmeye başlar. Çözerken  de karşısına hiç beklemediği biri çıkar. Yadigar'ın hayatındaki bu değişiklik Civan'ı giderek daha da huzursuz edecek, iki aşığın durumu iyice zora düşecektir.
 
Ali ve Defne’yi öpüşürken gören Ceylan'sa artık duygularından iyice emindir. Ali'ye olan aşkını herkesten gizlediğini düşünen Ceylan'ı yeni bir sürpriz beklemektedir.
 
Celepoğlu ailesine gelen çicek ortalığı karıştırır!
 
Büyükler aşkları için mücadele ederken, Yunus herkese örnek olacak şekilde kesin bir karar alır: Sude’nin İzmir’e gidişini önleyecektir. Önler de…  boyundan büyük işlere kalkarak, bütün aileyi seferber ederek…  
 
Herkesin herşeyi bildiği ama herkesin sırları olduğu Celepoğlu ailesinin evine bir buket çiçek gelince işler karışır. Bakalım isimsiz çiçek sırları açığa çıkartacak mıdır?
 

Aramızda Kalsın 22. Bölüm Fragmanı

Hüsne’nin Hafıza Sınavı

Yadigar annesinden emanet kalan dükkanı araştırırken, kaderini değiştirecek bir yolculuğa çıktığından habersizdir. Celepoğlu ailesi ise  Şahin Altındağ’ın dükkanı neden bu kadar çok istediğinin sebebini nihayet öğrenecektir.

 
“Zehir gibi” hafızasını toplamayı başaran Hüsne, nihayet emanet ile ilgili ipuçlarını bir araya getirir. Artık geçmişin kördüğüm olmuş sırrı ortaya çıkarmak üzeredir. Ancak bu durum, zannettiğinden çok daha büyük başka olaylara neden olacaktır.
 
 
Hatçik ise evdekilerden habersiz Battal ile barışmış, eski mutlu günlerine dönmüştür. Ama bu sır evdeki diğer sırlar gibi çok fazla gizli kalmaz.
 
Civan ve Yadigar'ı ise Şahin Altındağ yüzünden zor günler beklemektedir. Şahin Altındağ'dan rahatsız olan Civan Yadigar'dan bir söz vermesini ister. Bu söz Yadigar için tutması çok zor bir sır olacaktır.
 
 
 
 
 

 


Dükkan Satılacak mı?
Celepoğlu ailesi Yadigar için büyük bir sürpriz hazırlamaktadır. Dükkanın adını Yadigar Usta’nın Yeri olarak değiştirmeye karar veren aile, açılışa kadar bunu Yadigar’dan gizli tutma işini Civan’a verir. Civan ve Yadigar böylece gün boyu dükkandan uzakta, baş başa kalacaktır.

Ancak bu mutlu plan bir anda tersine döner…

Ağabeyler,  Mahir’in ağzından kaçırdığı bir sözle  Almanya’ya gidişlerini ertelemiş, dükkandaki haklarını almaya karar vermiştir. Dükkanı Yadigar’dan habersiz Şahin Altındağ’a satmaya çalışan ağabeylerle bizimkiler arasında zamana karşı bir yarış başlar.

Bu sırada Sarışınım ve Mavişim türkülerine içerleyen Hatçik ve Battal arasında ipler kopar. Ceylan, Ali’nin Defne ile yakınlaşmasını onaylıyor gibi görünse de içi kan ağlamakta, bu güne kadar Ali’ye karşı hissetmediği garip bir kıskançlık yaşamaktadır...

Dükkan satılacak mı?  Celepoğlu ailesinin planladığı açılış yapılacak mı? derken olaylar, Arife ve Mahir'in bir sırra tanık olmasıyla birlikte yepyeni bir hal alır.

Aramızda Kalsın fragman izle Aramızda Kalsın son bölüm fragmanı izle Aramızda Kalsın 19. bölüm fragmanı izle

Aramızda Kalsın 19. Bölüm fragmanı izle, Aramızda Kalsın son fragman, Aramızda Kalsın son bölüm fragmanı, izle, fenomen dizi Aramızda Kalsın yeni bölümü fragmanı ile tıkla dizi izle Star Tv dizi izle

ARAMIZDA KALSIN 19. BÖLÜM FRAGMANIAramızda Kalsın Son Bölüm özeti

Aramızda Kalsın dizisinde Hüsne’nin iyi niyetle yaptığı “sürpriz” bir kez daha işleri karıştırır.  Ağabeylerinin gelişiyle önce Yadigar'ın sonra bütün ailenin başına iş açılır.

Ali, Ceylan’a onu bir zamanlar sevmiş olduğunu söyleyip durumu kurtarmaya çalışırken, aşk rüzgarı yıllar sonra tersine döner… Kaçan gönül kovalanırmış... Bu kez Ceylan, Ali’nin hayatında kim olduğunu merak etmeye başlar…

Yunus’un videoları Yadigar ve Civan'ın başına bela olur.

Bu kadar olayın arasında belki de en mutlu olan Yunus’tur. Bütün gün sünnet hediyesi tablet bilgisayarıyla video çeker. Ama çektiği videolar Yadigar ve Civan'ın başına bela olur.

Ağabeyler gitti gidecek derken öğrendikleri bilgiyle işler bir daha karışır. Bu olay bütün aileyi sarsacak, hem komik hem de heyecan dolu yeni bir maceranın başlamasına yol açacaktır…

Aramızda Kalsın'ın müzikleri albüm oldu!


TMC’nin yapımcılığını üstlendiği, başrollerinde Uğur Yücel, Binnur Kaya, Gökçe Bahadır ve Caner Cindoruk’un rol aldığı sezonun en sevilen dizilerinden “Aramızda Kalsın”ın dizi müzikleri albümü, 7 Ocak 2013 tarihinden itibaren tüm dijital platformlardan indirilmeye ve dinlenmeye açık olacak.

“Aramızda Kalsın”ın müzikleri, “Pusat”, “Acı Hayat”, “Alacakaranlık” ve “Sakarya Fırat“ adlı dizilerin de müziklerini yapan genç müzisyen Aytuğ Yargıç imzasını taşıyor. Yetenekli müzisyen daha önce Sezen Aksu, Ajda Pekkan, Işın Karaca gibi sanatçıların albümlerinde aranjörlük yaparak adından söz ettirmişti. Albümde ayrıca, Dört X Dört grubunun solisti Deniz Tuzcuoğlu’nun dizi için özel olarak yazıp bestelediği “Yadigar” adlı parça da yer alıyor. Yonca Lodi tarafından seslendirilen parça, 10. bölümün son sahnesinde yayınlanarak, izleyenlerin büyük beğenisini kazanmış ve sosyal medyada adından söz ettirmişti.

Aramızda Kalsın  Senaryosunu Selin Tunç’un yazdığı, “Aramızda Kalsın”; ömründe hiç başka şehre gitmemiş, otuz yaşında, iki çocuklu dul bir kadının karşısına, Gaziantepli bir ailenin çıkması ve İstanbul’daki yaşam mücadelelerini anlatıyor.

“Aramızda Kalsın” dizi müzikleri albümü, 7 Ocak 2013 tarihinden itibaren tüm dijital platformlardan indirilebilecek ve dinlenebilecek.


Dünyanın en ünlü şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!

Yorum Yazın
Gönder
Hangisi yüzme stilleri arasında yer almaz?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX