TeknolojiRSS
25.03.2014 - 15:58 | Son Güncelleme: 27.03.2014-22:53

Aramızda Kalsın 25. Bölüm İzle (Aramızda Kalsın son bölüm)

Star Tv'nin sevilen dizisi Aramızda Kalsın 25. Bölüm ile ekranlara geldi. Aramızda Kalsın yeni bölümde izleyiciler yine eğlenceli anlar yaşadı. Aramızda Kalsın'ın yeni bölümü Milliyet.com.tr'den izleyebilrisiniz. Aramızda Kalsın yeni bölüm tek parça olarak Milliyet.com.tr'de

Sitene Ekle
Aramızda Kalsın 25. Bölüm İzle (Aramızda Kalsın son bölüm)

 

Star Tv'nin sevilen dizisi Aramızda Kalsın 25. Bölüm ile ekranlara geldi. Aramızda Kalsın yeni bölümde izleyiciler yine eğlenceli anlar yaşadı. Aramızda Kalsın'ın yeni bölümü Milliyet.com.tr'den izleyebilrisiniz. Aramızda Kalsın yeni bölüm tek parça olarak Milliyet.com.tr'de

 

ARAMIZDA KALSIN 25.BÖLÜM İZLE

 

Yelda’dan haber var… 
 
Civan büyük sırrının Yadigar tarafından duyulup duyulmadığının paniğini yaşarken, Görkem birbirine deli gibi aşık bu çiftin ilişkisini hayranlıkla izlemektedir. 
 
Arife ise,  genetik kodunun tesiri altında kalarak çok önemli bir karar verir. Ne yapıp edip Mahir’in kayıp annesini bulacak, ana oğulu bir araya getirecektir.
 
Hüsne, Defne ve annesi ile bir araya gelir ve yine yapacağını yapar: Defne’yi, Ali’ye isteyecekleri haberini verir. Böylece Ceylan’ın umutları bir kez daha yerle bir olur…
 
Evin en küçüğü olmanın yükünü daha fazla taşıyamayan Yunus ise büyümek için okula gitmesini gerektiğine karar vermiş ve bu konuda Bahattin’i razı etmiştir. 
 
Ailesine Yadigar ile olan ilişkisini açıklamaya hazırlanan Civan’ı büyük bir sürpriz beklemektedir. Yelda’dan gelen haber, bütün planları değiştirecektir… 
 
Yayın Günü: 27 Mart Perşembe
Yayın Saati: 20.00
 
Aramızda Kalsın 25. Bölüm Fragmanı
 
 
Hüsne kendisini bakıma alıyor!
 
Civan’ı yeni işinde Görkem'le birlikte yeni bir sürpriz daha beklemektedir. Civan ve Görkem konuştukça, Görkem'in Civan'la ilgili bir çok şey bildiği ortaya çıkar. Ancak Civan genç kadının bunları nereden bildiğini bir türlü çözememektedir.
 
 
Bu sırada Gülseren hanımın gelişiyle birlikte Bahattin’in onu genç bulmadığını düşünen Hüsne, kendini bakıma almaya karar verir. Ancak kocasına güzel görünmek için uyguladığı yöntemle bakım yerine evde yeni bir krize neden olur. 
 
Arife ve Mahir aşkının gizli tanığı kim?
 
Civan'ın yeni işe girdiğini bilmeyen Bahattin, Hüsne'nin peşine düşünce olanlar olur. Aynı sırada aşklarını gizli, saklı yaşadığını düşünen Arife ve Mahir'i meraklı bir çift göz görür. Genç aşıklar hesap verirken bu kez Mahir'le ilgili yeni bir sır açığa çıkar.
 
Aramızda Kalsın 24. Bölüm Fragmanı
 
 
Civan yol ayrımında!
 
Celepoğlu Ailesi, Şahin Altındağ’ın teklifiyle yeniden birbirine girer. Bu teklif  Civan’ın kendine yeni bir yol çizmesine sebep olacaktır. Yadigar da Hüsne de korkuyla aynı soruyu sorar Civan'a: Gidecek misin?
 
 
Bu arada Gülseren hanıma kendini kanıtlamak isteyen Hüsne'yi  zorlu bir sınav daha beklemektedir. Hüsne udunu kaptığı gibi gelen Gülseren hanım karşısında hiç bilmediği kanunla konser vermeye girişir!
 
Konser başarısızlıkla sonuçlanır ama Hüsne bu işten kazançlı çıkar. Karısının üzüntüsüne dayanamayan Bahattin, Battal'dan özel ders verecek iyi bir hoca bulmasını ister.
 
Battal memleketin en iyi hocasını getirir ama baltayı yine taşa vurur. Bula bula Hüsne'nin gençlik günlerinde en çok hayran olduğu yakışıklı sanatçıyı bulmuştur!! “Sesi güzel, kendi güzel” bu müzik hocası, sadece Hüsne değil,  bütün kadınlar arasında bir rüzgar estirir. 
 
Yayın Günü: 13 Mart Perşembe 
 
 
Aramızda Kalsın 23. Bölüm Fragmanı

 

ARAMIZDA KALSIN 22.BÖLÜM İZLE

Aramızda Kalsın Yeni Bölüm, Aramızda Kalsın 22.bölüm ekranlara geldi. Aramızda Kalsın'ın yeni bölümünde Yadigar'ın karşısına kim çıktı ? Civan neden huzursuz oldu? Aramızda Kalsın son bölümü haberimizden izleyebilirsiniz. Aramızda Kalsın yeni bölüm tek parça olarak ve donmadan Milliyet.com.tr'de

 
“Sen uzak dur o adamdan…”
 
Geçmişin izini süren Yadigar, annesine ait sırları bir bir çözmeye başlar. Çözerken  de karşısına hiç beklemediği biri çıkar. Yadigar'ın hayatındaki bu değişiklik Civan'ı giderek daha da huzursuz edecek, iki aşığın durumu iyice zora düşecektir.
 
Ali ve Defne’yi öpüşürken gören Ceylan'sa artık duygularından iyice emindir. Ali'ye olan aşkını herkesten gizlediğini düşünen Ceylan'ı yeni bir sürpriz beklemektedir.
 
Celepoğlu ailesine gelen çicek ortalığı karıştırır!
 
Büyükler aşkları için mücadele ederken, Yunus herkese örnek olacak şekilde kesin bir karar alır: Sude’nin İzmir’e gidişini önleyecektir. Önler de…  boyundan büyük işlere kalkarak, bütün aileyi seferber ederek…  
 
 
Herkesin herşeyi bildiği ama herkesin sırları olduğu Celepoğlu ailesinin evine bir buket çiçek gelince işler karışır. Bakalım isimsiz çiçek sırları açığa çıkartacak mıdır?
 

Aramızda Kalsın 22. Bölüm Fragmanı

 

 

 

Hüsne’nin Hafıza Sınavı

Yadigar annesinden emanet kalan dükkanı araştırırken, kaderini değiştirecek bir yolculuğa çıktığından habersizdir. Celepoğlu ailesi ise  Şahin Altındağ’ın dükkanı neden bu kadar çok istediğinin sebebini nihayet öğrenecektir.

 
“Zehir gibi” hafızasını toplamayı başaran Hüsne, nihayet emanet ile ilgili ipuçlarını bir araya getirir. Artık geçmişin kördüğüm olmuş sırrı ortaya çıkarmak üzeredir. Ancak bu durum, zannettiğinden çok daha büyük başka olaylara neden olacaktır.
 
 
 
Hatçik ise evdekilerden habersiz Battal ile barışmış, eski mutlu günlerine dönmüştür. Ama bu sır evdeki diğer sırlar gibi çok fazla gizli kalmaz.
 
Civan ve Yadigar'ı ise Şahin Altındağ yüzünden zor günler beklemektedir. Şahin Altındağ'dan rahatsız olan Civan Yadigar'dan bir söz vermesini ister. Bu söz Yadigar için tutması çok zor bir sır olacaktır.
 
 
 
 
 

 


Dükkan Satılacak mı?
Celepoğlu ailesi Yadigar için büyük bir sürpriz hazırlamaktadır. Dükkanın adını Yadigar Usta’nın Yeri olarak değiştirmeye karar veren aile, açılışa kadar bunu Yadigar’dan gizli tutma işini Civan’a verir. Civan ve Yadigar böylece gün boyu dükkandan uzakta, baş başa kalacaktır.

Ancak bu mutlu plan bir anda tersine döner…

Ağabeyler,  Mahir’in ağzından kaçırdığı bir sözle  Almanya’ya gidişlerini ertelemiş, dükkandaki haklarını almaya karar vermiştir. Dükkanı Yadigar’dan habersiz Şahin Altındağ’a satmaya çalışan ağabeylerle bizimkiler arasında zamana karşı bir yarış başlar.

Bu sırada Sarışınım ve Mavişim türkülerine içerleyen Hatçik ve Battal arasında ipler kopar. Ceylan, Ali’nin Defne ile yakınlaşmasını onaylıyor gibi görünse de içi kan ağlamakta, bu güne kadar Ali’ye karşı hissetmediği garip bir kıskançlık yaşamaktadır...

Dükkan satılacak mı?  Celepoğlu ailesinin planladığı açılış yapılacak mı? derken olaylar, Arife ve Mahir'in bir sırra tanık olmasıyla birlikte yepyeni bir hal alır.

Aramızda Kalsın fragman izle Aramızda Kalsın son bölüm fragmanı izle Aramızda Kalsın 19. bölüm fragmanı izle

Aramızda Kalsın 19. Bölüm fragmanı izle, Aramızda Kalsın son fragman, Aramızda Kalsın son bölüm fragmanı, izle, fenomen dizi Aramızda Kalsın yeni bölümü fragmanı ile tıkla dizi izle Star Tv dizi izle

ARAMIZDA KALSIN 19. BÖLÜM FRAGMANI

 

 Aramızda Kalsın Son Bölüm özeti

Aramızda Kalsın dizisinde Hüsne’nin iyi niyetle yaptığı “sürpriz” bir kez daha işleri karıştırır.  Ağabeylerinin gelişiyle önce Yadigar'ın sonra bütün ailenin başına iş açılır.

Ali, Ceylan’a onu bir zamanlar sevmiş olduğunu söyleyip durumu kurtarmaya çalışırken, aşk rüzgarı yıllar sonra tersine döner… Kaçan gönül kovalanırmış... Bu kez Ceylan, Ali’nin hayatında kim olduğunu merak etmeye başlar…

Yunus’un videoları Yadigar ve Civan'ın başına bela olur.

Bu kadar olayın arasında belki de en mutlu olan Yunus’tur. Bütün gün sünnet hediyesi tablet bilgisayarıyla video çeker. Ama çektiği videolar Yadigar ve Civan'ın başına bela olur.

Ağabeyler gitti gidecek derken öğrendikleri bilgiyle işler bir daha karışır. Bu olay bütün aileyi sarsacak, hem komik hem de heyecan dolu yeni bir maceranın başlamasına yol açacaktır…

Aramızda Kalsın'ın müzikleri albüm oldu!

 


TMC’nin yapımcılığını üstlendiği, başrollerinde Uğur Yücel, Binnur Kaya, Gökçe Bahadır ve Caner Cindoruk’un rol aldığı sezonun en sevilen dizilerinden “Aramızda Kalsın”ın dizi müzikleri albümü, 7 Ocak 2013 tarihinden itibaren tüm dijital platformlardan indirilmeye ve dinlenmeye açık olacak.

“Aramızda Kalsın”ın müzikleri, “Pusat”, “Acı Hayat”, “Alacakaranlık” ve “Sakarya Fırat“ adlı dizilerin de müziklerini yapan genç müzisyen Aytuğ Yargıç imzasını taşıyor. Yetenekli müzisyen daha önce Sezen Aksu, Ajda Pekkan, Işın Karaca gibi sanatçıların albümlerinde aranjörlük yaparak adından söz ettirmişti. Albümde ayrıca, Dört X Dört grubunun solisti Deniz Tuzcuoğlu’nun dizi için özel olarak yazıp bestelediği “Yadigar” adlı parça da yer alıyor. Yonca Lodi tarafından seslendirilen parça, 10. bölümün son sahnesinde yayınlanarak, izleyenlerin büyük beğenisini kazanmış ve sosyal medyada adından söz ettirmişti.

Aramızda Kalsın  Senaryosunu Selin Tunç’un yazdığı, “Aramızda Kalsın”; ömründe hiç başka şehre gitmemiş, otuz yaşında, iki çocuklu dul bir kadının karşısına, Gaziantepli bir ailenin çıkması ve İstanbul’daki yaşam mücadelelerini anlatıyor.

“Aramızda Kalsın” dizi müzikleri albümü, 7 Ocak 2013 tarihinden itibaren tüm dijital platformlardan indirilebilecek ve dinlenebilecek.


Dünyanın en ünlü şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!

Yorum Yazın
Gönder
Gece ve gündüzün eşit olduğu durum hangisidir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX