Arı sokmasına iyi gelen öneriler

Arı sokmalarında şişkinlik giderici önerilerle karşınızdayız.

Arı sokmasına iyi gelen öneriler
Sanattan beslenen moda!“Eileen” görsel hafızanızda yer edecek tasarımlarla adım adım ilerliyor. İşte moda yazarımız Handan Koltuk'un Eileen markasının kurucusu Aylin BORA ile yaptığı keyifli röportaj
Saç dökülmesine neden olan 9 hataAcıbadem Üniversitesi Atakent Hastanesi Dermatoloji Uzmanı Dr. Selda Yıldırım Tar, saç bakımı hakkında toplumda doğru sanılan 9 hatalı uygulamayı anlattı.
Çocuklara matematiği sevdirme yollarıÇocuklara matematik dersini sevdirebilmek için şekillerin kullanılması, problemlerin hikayeleştirilmesi, çocukların takdir edilmesi gibi yöntemler büyük önem taşıyor.
Tiroid hastalıkları ve guatr sorunuBoyun ön kısmında bulunan tiroid bezinin iltihap yada kanser dışı bir sebeple büyümesi ve dıştan görünür hale gelmesine "Guatr" denir.
Enginar nasıl ayıklanır?Enginar, papatyagiller familyasından, Güney Amerika – Akdeniz çevresinde yetişen otsu bir bitkidir. Peki, enginar nasıl ayıklanır?
Diyetsiz kilo vermenin 10 formülüUzman Diyetisyen Serkan Tutar, mükemmel bir vücut için yapılması gerekenin yeterli ve doğru beslenmek olduğunu belirterek diyet yapmadan kilo vermenin püf noktalarını açıkladı.
Boşanmalar en çok ilk 5 yılda oluyor!Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) 2014 yılı istatistiklerle aile araştırmasına göre boşanmaların yüzde 39,6’sının evliliğin ilk beş yılında gerçekleştiği belirtildi.
Crate and Barrel'dan 'Evlilik ve Hediye Listesi'‘Evlilik ve Hediye Listesi’ ile yeni evlenecek çiftlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor.
Hallerbos Ormanı'nda bahar çiçekleriBelçika'nın flaman bölgesi olan Halle kasabası yakınındaki Hallerbos Ormanı'nda nisan ortasında açmaya başlayan çan çiçekleri ziyaretçileri büyülüyor.
VİDEOLAR

PEMBE BLOG
1/6

Arı sokmalarında herhangi bir tedavi uygulamadan önce bölgeyi sabun ve bol suyla yıkamak önemlidir. Bu sayede enfeksiyona neden olabilecek bakteriler uzaklaştırılabilir. İşte arı sokmasına iyi gelen doğal yöntemler...

Sarımsak

Oldukça popüler olan bu yöntem özellikle ağrının geçmesini sağlar. Bir diş sarımsağı ezin ve arının soktuğu yere sürün.

 

Galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol tuşlarını kullanabilirsiniz.