Arı sokmasına iyi gelen öneriler

Arı sokmalarında şişkinlik giderici önerilerle karşınızdayız.

Arı sokmasına iyi gelen öneriler
DeFacto, mezuniyet stiliMezuniyetlerine geri sayım yapan gençleri yeni koleksiyonlarında unutmayan DeFacto, “Mezuniyet Stili” serisi ile gençlere birçok altetrnatifi bir arada sunuyor.
Karbonatın güzelliğe faydalarıGünlük hayatta, mutfakta, evde birçok kullanım alanı olan karbonatın güzelliğe faydaları da bir o kadar fazla.
Kliksa'dan karne hediyesiKliksa, tatil döneminde hem eğlenmek hem de gökyüzünü keşfetmek isteyen çocukları teleskop ve aksesuarlarıyla buluşturuyor.
Çakralar nasıl açılır?Çakraların nasıl açılacağı konusu belki de spritüal alemin en popüler konularından biridir.
Kol böreğiKol böreğini hazır yufkayla yapıyoruz.İsterseniz kendinizde açabilirsiniz.
Hayat kurtaran 7 sebze!İnsan DNA’sını doğrudan etkileyen ve olumlu yönde geliştiren sebzeler olduğunu söyleyen Diyetisyen Emre Uzun, hayat kurtaran bu 7 sebzeyi beslenmenize kattığınızda hayat sürenizin de uzayacağını belirtiyor.
Cinsel arzuyu arttıran önerilerHavaların ısınmasıyla çiftler ev dışında daha çok vakit geçirmeye başladı. Haftasonunu evde geçirecek çiftere ise çeşitli seks önerileri yapılıyor. İşte haftasonunu evde geçirecek çiftlere yapılan o önerilerden öne çıkanlar:
Bee Design and Flower ShopDoğayı şehre taşımanın en şık, en doğal ve en kolay yolu olan Bee Design and Flower Shop, yeni tasarımlarıyla göz doldurmaya devam ediyor.
Casio’dan babalara özel sportif ve klasik saatlerGPS Sinyalleri ve Radyo Dalga Zaman Kalibrasyon Sinyalleri ile Donatılmış OCEANUS Serisi
VİDEOLAR

PEMBE BLOG
1/6

Arı sokmalarında herhangi bir tedavi uygulamadan önce bölgeyi sabun ve bol suyla yıkamak önemlidir. Bu sayede enfeksiyona neden olabilecek bakteriler uzaklaştırılabilir. İşte arı sokmasına iyi gelen doğal yöntemler...

Sarımsak

Oldukça popüler olan bu yöntem özellikle ağrının geçmesini sağlar. Bir diş sarımsağı ezin ve arının soktuğu yere sürün.

 

Galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol tuşlarını kullanabilirsiniz.

PemberNar.Com sitesinde yer alan tüm haberlerin
telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir,
haberleri kopyalamayanız.
Kaynak göstermeden kullanmayınız.