MagazinRSS
22.06.2013 - 10:14 | Son Güncelleme: 22.06.2013-14:29

Arka Sokaklar Sezon Finali Kanal D İzle

Başrollerini; Zafer Engin, Şevket Çoruh, Hüsnü Çoban, Uğur Pektaş, Gamze Özçelik, Zeynep Beşerler'in oynadığı Arka Sokaklar sezon finali yaptı. Zeynep hayatta kalmayı başarabilecek mi yoksa Ölecek mi?Serdar başındaki dertten kurtulabilecek mi? Sezon finali için Kanal D izle.

Sitene Ekle
Arka Sokaklar Sezon Finali Kanal D İzle
Zeynep aldığı kurşun yarasıyla hastaneye kaldırılır ama durumu çok kötüdür. Ali ne yapacağını bilmeden herkeze haber verir.  Haberi alan hastaneye akın eder. 
 
Zeynep hastanede ölüm kalım savaşı verir. Rıza baba bitkin bir köşede oturur ve hiç de kötü heber almak istemez. Murat çıldırmış bir halde Zeynep'ten iyi bir haber bekler. 
 
Serdar ekipin yanında olmaya çalışır ve onlara destek verir. Ekip Zeynep'i vuranın peşine düşer. Ancak Yener çelikçi olayın kılıfını uydurarak yalancı bir suçlu ortaya atar. 
 
Ekip yalancı suçlunun söyklediklerine inanmaz ve asıl suçlunun peşine düşer. Serdar gece Esra'nın yanına gider ve sabah uyandığında Esra öldürülmüş silah ise Serdar'ın elindedir. 
 
Serdar bu işi Tarık'ğın yaptını bilir ve onu tehdit eder ama Serdar'ın başı bu sefer çok fena derttedir.
 
Diğer taraftan Ömer sürekli annesini sorar. Sonunda Murat dayanamaz ve Ömer'i hastaneye getirir. Ama artık Zeynep'in gözlerini açması imkansızdır.

En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler

©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.