TeknolojiRSS
02.04.2014 - 11:36 | Son Güncelleme: 02.04.2014-11:42

Arka Sokaklar 323. Bölüm Kesintisiz İzle (Arka sokaklar Son Bölüm Tek Part İzle)

Arka Sokaklar hız kesmeden devam ediyor. Kanal D'nin sevilen dizisi Arka Sokaklar son bölümü ile seyirciyi ekran başına kilitledi. Arka Sokaklar 323. Bölümde neler yaşandı? Son bölümde Arka Sokaklar ekibinin başına neler geldi? Arka Sokaklar 323. Bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler haberimizdeki linke tıklayarak izleyebilirler. Arka Sokaklar 323. Bölüm tek parça kesintisiz olarak milliyet.com.tr'de

Sitene Ekle
Arka Sokaklar 323. Bölüm Kesintisiz İzle (Arka sokaklar Son Bölüm Tek Part İzle)

Arka Sokaklar hız kesmeden devam ediyor. Kanal D'nin sevilen dizisi Arka Sokaklar son bölümü ile seyirciyi ekran başına kilitledi. Arka Sokaklar 323. Bölümde neler yaşandı? Son bölümde Arka Sokaklar ekibinin başına neler geldi? Arka Sokaklar 323. Bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler haberimizdeki linke tıklayarak izleyebilirler. Arka Sokaklar 323. Bölüm tek parça kesintisiz olarak milliyet.com.tr'de

 

ARKA SOKAKLAR 323. BÖLÜM KESİNTİSİZ İZLE

 

Ekip’e karşı bombalı suikast planları yapılıyor.
 
Polis olan Aydın, kendisinden uzun süredir haber alınamayan kardeşi Önder’in izini sürmektedir ve bu sayede bir örgüt grubuna ulaşır. Çevik kuvvet bu gruba baskın yapar ve Necip, Şamil ve Esra’dan oluşan 3 kişiyi ellerinden kaçırırlar. Asayiş Şube de olaya dahil olmuştur. Önder baskında bulunamamıştır. Baskında ele geçirilen bir kişiyi konuşturan Mesut, Önder’in Rafet isimli biri tarafından götürüldüğünü öğrenir. Rafet’in terör şubede, örgüt sempatizanlığından, örgüt liderliğine kadar pek çok kaydı bulunmaktadır.
 
Soydan’ın içeri alınmasıyla işler normale dönmeye başlasa da, Malik, Cevher, Korkut ve silahlar hala kayıptır. Ekibin bu üçlüye ulaşması, Rafet sayesinde olacaktır.

Arka Sokaklar 323. Bölüm Fragmanı

 
 
 
Bu arada Metin, kafede çalışmaya devam etmektedir. Aldığı ilk maaşıyla evi hediyelere boğan Metin, babası Hüsnü hariç herkesi memnun edebilmiştir. Hüsnü, oğlunun geleceğinden endişe duyarak, onun dershaneye gidip, üniversiteye hazırlanmasından başka bir şey istemez.
 
Leyla, Murat ile başlayan aşkı sayesinde hızla iyileşmektedir. Hasta yatağından bir an önce kalkıp tekrar ekibe ve Murat’a kavuşmak ister ancak, bu hemen olmayacaktır.
 
Örgüt baskınından kaçan Necip, Şamil ve Esra, Malik’in ekibine katılır ve kendilerine yapılan baskının intikamını devlete şehit verdirerek almak isterler. Önder de bu olaya karışacaktır. Mümtaz Hoca, Rıza Baba ile acil olarak görüşmek ister.
 
Mümtaz Hoca, Malik ve Cevher’in silahları bir otobüse doldurduklarından şüphelenmektedir ve silahları kime ve nereye satacağı konusunda kendilerine yardım etmesini isteyecektir. Bu işe ise ilk evet diyen, Cevher’den ölümüne nefret eden Mesut olur.
 
Bu arada Önder, abisinin polis olduğunu Malik ve ekibine söylemiştir. Korkut, Aydın’ı hatırlar. Aydın’ı ele geçiren Cevher ve Korkut, ekibi bombalı bir suikast ile yok etmek istemektedir. Bu hain planda kullanılacak olan Aydın ise ailesi ve mesleği arasında kalacaktır
 

 

 
Ekip büyük bir sevinçle Rıza Baba’yı hapishaneden almaya gider fakat Rıza Baba hapishanede değildir.
 
Ekip, Rıza babayı hapishaneden almaya gitmektedir. Pınar ve Ayla mutluluktan havalara uçar. Ekip hapishaneye geldiğinde Rıza’nın orada olmadığını ve nakil edildiğini, tahliyenin ertesi sabah yapılabileceğini söylerler. Herkes çıldırır, deliye döner. Rıza, bu arada Mümtaz Hoca'nın deposunda tutulmaktadır. Ekip, acil emniyete çağırılır, Arif Müdür ise toplantıya.
 
Murat, Leyla’nın ortada olmamasından şüphelenmeye başlar. Aziz, Abdülmalik’in yanına gidip Leyla’yı vurduğunu söyleyince ummadığı tepkiyle karşılaşır. Murat her yerde Leyla’yı aramaktadır. Sonunda Nakkaş Lojistiğe gelir ve kanlar içinde yerde yatarken Leyla’yı bulur.
 
Murat bir kişiyi daha kaybetmeye hazır değildir.Arka Sokaklar, Kanal D'nin fenomen dizisi Arka Sokaklar yeni bölümüyle dün gece ekranlara geldi. Arka Sokaklar'da ekibin başı beladan yine kurtulmadı. Rıza Baba ise hapishanede zor şartlar altımda.Arka Sokaklar ekibi Rıza babayı kurtarabilecek mi ? Arka Sokaklar 322.bölüm tek parça olarak Milliyet.com.tr'de

Arka Sokaklar, Kanal D'nin fenomen dizisi Arka Sokaklar yeni bölümüyle dün gece ekranlara geldi. Arka Sokaklar'da ekibin başı beladan yine kurtulmadı. Rıza Baba ise hapishanede zor şartlar altımda.Arka Sokaklar ekibi Rıza babayı kurtarabilecek mi ? Arka Sokaklar 322.bölüm tek parça olarak Milliyet.com.tr'de

Arka Sokaklar 322. Bölüm Fragmanı

 

 

Rıza Baba hücreye atılıyor
 
Rıza Baba, Soydan’ın hapishaneye bıraktığı telefon yüzünden tek kişilik hücreye atılıyor.
 
 
Rıza, Soydan’ın hapishaneye bıraktığı telefon yüzünden tek kişilik hücreye atılır. Pınar ve Ayla, Soydan’ın bıraktığı telefon yüzünden Rıza’nın başına bir şey gelmesinden korkmaktadır. Ekibin, Rıza’yı kurtarma çalışmaları Arif Müdür önderliğinde devam ederken, Abdülmalik Asfa, Cevher ve Soydan’dan oluşan ekip, planlarını gerçekleştirmek istemektedirler. Bunu önlemek isteyen Mesut, Hüsnü ve Arif, aldıkları bilgilere dayanarak Abdülmalik Asfa’nın silah ticareti yapacaklarını öğrenmişlerdir. Ancak Cevher’in hain planı, Asayiş Şube ekibinin takip çalışmalarını altüst eder.
 
Bu arada yaşlı bir adama çarpıp, ölmesine sebep olan Çağdaş dışarıda serbest dolaşırken, Cem, nezarete atılır. Azmi bu durumu Hüsnü’nün, oğlundan intikam almaya çalışması olarak yorumlar ve öyle davranır. Metin’in dershaneyi dondurup bir kafede çalışmaya başlaması annesi Suat tarafından öğrenilince, Suat, oğlu ve kocası Hüsnü arasında sıkışıp kalır. Bir taraf belirlemek zorunda kalacaktır. Bununla beraber, dışarıda hala serbest dolaşan ve polis tarafından aranan Çağdaş, çareyi abisinin yanına sığınmakta bulmuştur. Uyuşturucu işinde olan abisi Semih de, onu canı pahasına koruyacaktır. Asayiş Şube ekibinin detaylı ve gizlilik içinde yürüttüğü Rıza Baba’yı kurtarma planı tam başarıya ulaşacakken, sonuç Mümtaz Hoca tarafından baltalanır.
 
 
Leyla Komiser’e hayranlık duyan Aziz ile Leyla’nın karşılaşması ise yürekleri ağza getirir.
 
Arka Sokaklar 321. Bölüm Fragmanı

 
 

Arka Sokaklar 320. Bölüm Fragmanı 

 
Arif Müdür, yasal olarak Rıza’yı kurtaracak deliller aramanın peşindedir. Savcı Fikret ile görüşüp kendilerine yardımcı olmasını ister. Fikret zaten Rıza Baba’ya ve ekibe yabancı değildir. Ve elinden geleni fazlasıyla yapacaktır.
 
Cevher, yeni toparlanmış imajı ile ortaya çıkar. Sakallar kısalır ve İstanbul’a uygun kıyafetlerini üzerine giyer. Tek değişmeyen şey hayalindeki Zilha’dır.
 
Rıza için ziyaret günüdür. Ali, Pınar ve Ayla hazırlanıp gitmek için heyecanlıdırlar. Rıza da ailesi geleceği için heyecanlıdır. Ancak Soydan’ın aileye kötü bir sürprizi vardır.
 
 
Cemal; Arif ve Murat’ı Korkut’un nerede olduğu ile ilgili sıkıştırır. Arif, Korkut’un nerede olduğunu gerçekten bilmemektedir. Sonrasında Murat’tan şüphelenir ve onu sıkıştırır ancak, tatmin edici cevap alamaz.
 
 
Mesut, Korkut’u bir güzel hırpalar. Rıza Baba’ya kurdukları tuzağı, Abdülmalik Asfa’nın yerini, Cevher’i, Soydan’ı, her şeyi öğrenir ve bir kameraya kaydeder. Ancak bu illegal yollarla alınan bilgi olduğu için mahkemede işe yaramayacaktır. Korkut’tan alacağı bilgileri aldıktan sonra serbest bırakır. Aslında bu Cevher’e ve baştakilere ulaşmanın bir yoludur.

 

 

ARKA SOKAKLAR 319. BÖLÜM TAMAMINI İZLE

319. Bölüm Özeti

Demir parmaklıklar  ardındaki Rıza Baba’yı zor günler bekliyor.
 
Herkes cezaevinin kapısının önündedir. Ayla bu durumu kaldıramaz. İlaçlarla sakinleştirilip, uyutulmaktadır. Abdülmalik Asfa, Rıza’nın hapse girmesinden mutludur ancak, işler kolaylaşmamıştır. Fazlı ve Zekeriya, polisin elindedir. Fazlı ve Zekeriya’nın serbest bırakılması için Soydan’a baskı yapar. Rıza’nın yokluğunda, ekibi toparlamak Arif Müdür’e düşer.
 
Hüsnü’nün maaşının üçte biri açığa alındığı için kesilecektir. Suat ile, çocuklara hissettirmeden tasarrufa gitmek lazım diye dertleşirler. Bu konuşmaları Zeliha ve Metin duyar. Metin kimseye belli etmeden bir kafede çalışmaya başlar.
 
Soydan, gerekli yerlere talimatlarını verir ve nezarette tutulan Zekeriya ile Fazlı, bir şekilde serbest bırakılır. Fatma’yı da çocuk şubeden almayı başarırlar. Fatma’yı, Fazlı ile birlikte Abdülmalik’in rezidansındaki diğer daireye yerleştirirler. Fazlı, Fatma’ya zorla sahip olmaya kalkınca kız intihar eder. Soydan, bir işe girdik ancak sürekli ceset temizliyoruz diye Abdülmalik’e yüklenir. Abdülmalik Asfa durumu kökten çözer. Fazlı’yı kendi eliyle öldürür. Zekeriya da ortadan kaldırılır. Suriye sınırındakiler hemen gelsin talimatını verir. Yani Cevher ve Aziz… Cevher, İstanbul’a geri dönecektir.
 
Rıza hapishanede zor günler yaşamaktadır. Gerek mahkumlar, gerekse gardiyanlar kendisine kötü davranmaktadır. Rıza sürekli dik durmaya çalışır.
 

 

ARKA SOKAKLAR 318.BÖLÜMÜ TEK LİNK  OLARAK İZLEYİN

ARKA SOKAKLAR 318.BÖLÜMDE NELER OLDU

Rıza Baba nezarete atılıyor, Hüsnü açığa alınıyor, Mesut da kelepçelenerek sorguya alınıyor.

Hüsnü, Zeliha ile birlikte eve gelir. Zeliha sessizce ağlamaktadır. Hüsnü, Suat dahil herkese, kendisine Zeliha’nın dışarıda olduğunu söylemedikleri ve yanındaki çocuk Cem’den ötürü kükrer. Zeliha’nın evden çıkması yasaktır. Cem hastanededir. Kaşı açılmıştır. Babası Azmi gelir. Oğluna bu yapılandan dolayı, Hüsnü’yü dava edip sürüm sürüm süründüreceğini söyler.

Bu sırada Aylin, Mesut’a Rıza Baba’nın götürüldüğü haberini verir. Rıza, Cinayet Şube’nin nezaretindedir. Ali de apar topar evden çıkar. Pınar’a hiçbir şey belli etmez.

Soydan Öğüt, Cinayet Şube Komiseri Yakup’a, Cinayet Şube Amiri Cemal Müdür’e ve Organize Şube Komiseri Korkut’a gerekli talimatları verir. Rıza bir an önce savcılığa çıkarılmalıdır. Mesut, Hüsnü, Murat, Leyla, Muzo, Ali, Aylin, Cinayet Şube’yi basıp Yakup ile tartışırlar. Rıza tutulduğu odadan dışarıdaki sesleri duyar.

Zekeriya, savcılık kararıyla serbest bırakılır. Fazlı, Zekeriya’nın karısının yeğeni Fatma’ya yanıktır. Fatma daha 16 yaşında bir çocuktur. Zekeriya ve Hilal, kıza gözleri gibi bakmaktadır. Fazlı’ya gelin edeceklerdir kızı. Ancak Fatma’nın ağabeyi Salih bu duruma karşıdır.

Asfa’nın yeğeni Aziz, sınırda Cevher’in yanında stajdadır. Sınırda Türkiye’ye geçiş için mayınsız rahat bir yol açmaya çalışmaktadır.

Ekip, Rıza’yı kurtarmaya çalışırken, Korkut emniyete girer ve Mesut’u apar topar kelepçeleyip sorguya götürürler. Bu sırada emniyete bir acı haber daha düşer. Hüsnü, Cem olayı yüzünden açığa alınmıştır. Kara bulutlar fazlasıyla özel ekibin üzerinde dolanmaktadır.

 

ARKA SOKAKLAR 317.BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU

 

317.Bölümüyle ekrana gelen Arka Sokaklar Rıza Baba şoku yaşadı. Arka Sokaklar dizisinin son bölümü izleyemediyseniz haberimizde bulunan linkten tek parça halinde izleyebilirsiniz. Arka Sokaklar ve daha fazlası Milliyet.com.tr'de

 
Kanal D'nin sevilen dizisi Arka Sokaklar her zaman olduğu gibi yine heyecan dolu bir bölümle izleyicilerin karşısına çıktı. Arka Sokaklar 317. bölümde Arka Sokaklar ekibi Rıza baba şoku yaşadı. 15 Şubat Cumartesi ekrana gelen Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümünde Rıza Baba hakkında savcılık incelemeye emri verdi.
 
 
Arka Sokaklar ekibinin Suriye'ye silah ve mühimmat kaçakçılığı yapanlara gerçekleştirdikleri operasyon ile olanlarla alakası var mı? Arka Sokaklar yeni bölümde izleyenleri neler yaşandı? Rıza baba Arka Sokaklar dizisine veda edecek mi? Arka Sokaklar 317. bölümden ipuçları Arka Sokaklar 317. bölümünde. Arka Sokaklar yeni bölümünü izlemek için aşağıdaki linki takip edebilirsiniz.
 

 


Dünyanın en ünlü şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!

Yorum Yazın
Gönder
"AŞK" kitabının yazarı verilenlerden hangisidi?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX