09.11.2018 08:02 | Son Güncelleme:

Arka Sokaklar son bölümde neler yaşandı? Yeni fragman yayınlandı!

Arka Sokaklar her Cuma olduğu gibi dün akşam da yayınlandı. Kanal D'nin fenomen dizisi Arka Sokaklar'da Ekip, Rıza Baba'yı hapisten kurtarabildi mi? Son bölümün hemen ardından Arka Sokaklar 495. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı.

Ekip, Engin Müdürün çabalarıyla Rıza Babayı hapisten kurtarmanın yollarını arıyor! Ekrana gelen Arka Sokaklar son bölüm ardından 495. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Rıza Baba hapishanededir. Engin ziyaret sırasına Rıza’yı atılan iftiralardan kurtaracağına söz verir.

Tarık zehirli bir maddeyle ağzından köpükler çıkarak ölmüştür. Aylin, görüntüleri izlemiştir ve Nimet’in hemşire kılığında Adli Tıp’a geldiğini tespit etmiştir. Nimet’in kim olduğunu, bir an önce bulmaları gerekmektedir. Aylin aldığı adresleri tek tek kontrol edip Nimet’e ulaşmaya çalışır. Depoya gelmiştir; ancak ayağı kayar ve Aylin takılıp düşer. Telefonunu da düşürmüştür. Hakan durumu öğrendiğinde deliye döner. Karısını kurtarmak için, panik halde harekete geçer.

Kazım isimli adam kızını kaybetmiştir ve polislerden yardım ister. Sözü dinlenmeyince bir kişiyi rehin alır. Kızın kredi kartıyla yapılan alışveriş üzerinden adres bulunur. Kızlar, Tarkan isimli biri tarafından fuhuş batağına düşürülmüştür. Ekip rehineyi kurtarmak için fuhuş çetesinin peşine düşer.

ARKA SOKAKLAR 495. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Bu habere ifade bırak
  • 4Mutluyum
  • 2Şaşkınım
  • 1Kararsızım
  • 1Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy8