11.01.2019 08:59 | Son Güncelleme:

Arka Sokaklar yeni bölüm ne zaman?

Arka Sokaklar dizisi 502. yeni bölüm için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Yeni yıla girildiği günden bu yana yeni bölümleri ile ekrana gelmeyen Arka Sokaklar dizisinin 502. yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı dizinin takipçileri tarafından araştırılmaya devam ediyor.

Kanal D'nin sevilen dizisi Arka Sokaklar 502. yeni bölümü için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Cuma akşamları ekrana gelen dizi son olarak 501. bölümü ile seyirci karşısına çıkmıştı. Peki yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

ARKA SOKAKLAR 502. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

502. yeni bölüm fragmanı da henüz yayınlanmayan dizinin yeni bölümü için izleyici merekla bekliyor. Dizinin yeni bölüm tarihi için resmi bir açıklama yapılmazken 25 Ocak Cuma akşamı ekrana gelmesi bekleniyor. 

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ekranların en uzun soluklu dizisi “Arka Sokaklar” yine zirvede! 501. bölümü ile ekranlara gelen Arka Sokaklar, izleyicinin kalbindeki yerini korudu ve tüm kişilerde adını zirveye yazdırdı.

Kanal D’nin Erler Film imzalı fenomen dizisi Arka Sokaklar dün akşam (28 Aralık) yayınlanan 501.bölümüyle yine zirvede yer aldı. Dizi, tüm kişilerde 10,36 izlenme oranı ve 21,60 izlenme payı alarak en çok izlenen 100 program arasında birinci oldu.

Nizam, Hakan’ın kurtulması için para istemektedir. Ekip parayı götürmeye karar verir. Aylin parayı kendisi götürmek ister. Ekiptekiler mecburen razı gelir. Aylin tarif edilen şekilde tekneye biner. Ekiptekiler de müşteri gibi gözlem halindedir. Aylin haber getiren çaycı kılığındaki adamla birlikte denize atlar. Artık Aylin’e ulaşmak daha da zorlaşacaktır.

Hüsnü ve Meryem iyice yakınlaşmıştır. Birlikte keyifli bir gün geçirirler. Hüsnü yeni yıl için Meryem’i evine çağırır. Evdekilerin bu davete tepkisi ne oldu? Bankaya Taylan isimli biri müşteri gibi girmiştir ve herkesin eve gitmesini bekledikten sonra kasalara ulaşır. Güvenlik bankayı açtığı zaman Taylan’la karşılaşır. Taylan güvenliği öldürür. Kendi de yaralanmıştır. Olay yerine Ekrem Karaca da gelir. Mesut’un eski istihbarattan tanıdığı biridir. Mesut’la birbirlerinden hoşlanmazlar. Kasada çalınan evrakta eski istihbaratçılar ve ailelerinin isimleri yazmaktadır. Mesut’un ve yakınlarının başı büyük derttedir.

Bu habere ifade bırak
  • 1Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 1Kararsızım
  • 2Kızgınım
  • 1Üzgünüm
Toplam Oy5