15.03.2019 09:44 | Son Güncelleme:

Arka Sokaklar 510. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Arka Sokaklar 509. yeni bölümüyle oldukça heyecanlı bir bölüme sahne oldu. Cuma akşamları ekrana gelen fenomen dizi Arka Sokaklar'da bu hafta ekip hırsızlık yapan çetenin peşine düştü ve ortalık karıştı. Peki Arka Sokaklar 510. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D'nin kült dizisi Arka Sokaklar, 509. yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı. Ekibin bu kez bir çetenin peşinde düştüğü ve heyecanlı dakikaların yaşandığı bölüm sonrası gözler 510. bölüme çevrildi. Arka Sokaklar 510. yeni bölüm fragmanı ise yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak...

ARKA SOKAKLAR 509. BÖLÜM ÖZETİ

Muhsin yaşı küçük çocuklarla bir çete kurmuştur ve çeşitli soygunlar yapar. Sıradaki soygun nakil aracıdır. Çocuklardan biri aracın önüne düşmüş numarası yapar. Nakil aracındaki güvenlik görevlisi öldürülür ve nakil aracındaki paralar çalınır.

Mesut, Tunç’tan olayla ilgili bilgi almak ister. Tunç, Mesut’un polis olmadığını ve karışmamasını söyler. Mesut, Tunç tarafından da kötü muamele görünce evden ayrılır. Berduş gibi sokaklarda gezer. Mesut artık her şeyini kaybetmiş ve hayattan beklentisi kalmamış vaziyettedir.

Hakan sigortadan gelen evraklarda Aylin’in daha önce ameliyat olduğunu öğrenir. Doktoru bulup ulaşır ve Aylin’in çocuğu olmayacağını öğrenir. Selin’den de olayı teyit edince yıldırım hızıyla Aylin’in yanına gider. 

Avm’de yüzü maskeli adamlar insanları rehin alır. Birgül ve Nurgül isimli kardeşler, kaçmaya kalkışır ve adamlar ateş açar. Birgül ölür Nurgül de adamlar tarafından kaçırılır.  Nurgül’ün kocası Ogün’den de fidye isterler. Ekibimiz olayın peşine düşecektir.

ARKA SOKAKLAR 509. BÖLÜM FRAGMANI

 

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy0