TeknolojiRSS
14.03.2014 - 14:59 | Son Güncelleme: 14.03.2014-15:07

Arkadaşım Hoşgeldin 11. bölüm izle-Arkadaşım Hoşgeldin son bölüm izle

Arkadaşım Hoşgeldin 11. bölüm izle, Arkadaşım Hoşgeldin bu hafta kahkahası bol bir bölümle ekranlara geldi. Arkadaşım Hoşgeldin 11. bölüm konuğu Ayşe Özyılmazel, Arkadaşım Hoşgeldin 11. bölüm ve tüm detaylar haberimizde

Sitene Ekle
Arkadaşım Hoşgeldin 11. bölüm izle-Arkadaşım Hoşgeldin son bölüm izle


Kanal D’nin büyük beğeniyle izlenen programı “Arkadaşım Hoşgeldin” bu hafta da kahkaha ve keyif dolu bir bölümle ekrana geliyor.  Tolga Çevik, Ezgi Mola, Yönetmen ve Minik’in bu haftaki konuğu; Ayşe Özyılmazel.

Bu hafta ilk bölümde ailesiyle ava çıkan Arkadaşım avlanan olacak. Ezgi ile evli olan ve bir de oğulları olan Arkadaşım, bir Sabah uyanıp balık tutmak istediğini düşünür. Aileyi toplayıp balık tutmaya giden Arkadaşım’ın oğlu ile adeta zihni sinir tadındaki mücadelesi izleyenleri kahkahalara boğacak. Bir kızı sevdiğinden bahseden oğlunu kıramayan Arkadaşım, tekneden kız istemeye uzanan bir hikayeyle ekranda olacak.

DÜNYA STARI AYŞE ÖZYILMAZEL!
İkinci yarıda ise Ayşe Özyılmazel sahneye dünyaca ünlü Popstar Adonna olarak çıkacak. Adonna, Arkadaşım’ın işçilik yaptığı inşaattan ev almaya karar verir. Menajeri (Ezgi) ile ev bakmaya giden Adonna ile stara çok hayran olan Arkadaşım’ın büyük karşılaşması elbette kahkahalarla izlenecek bir buluşma haline gelecek. Üstelik bu karşılaşma Arkadaşım’ın içinde saklı kalan büyük yeteneğin de ortaya çıkmasına neden olacak..

Arkadaşım bu hafta inşaat işçiliğinden klip yıldızlığına terfi ediyor...
Kanal D’nin büyük beğeniyle izlenen programı “Arkadaşım Hoşgeldin” bu hafta da kahkaha ve keyif dolu bir bölümle ekrana geldi. Tolga Çevik, Ezgi Mola, Yönetmen ve Minik’in bu haftaki konuğu; Ayşe Özyılmazel oldu.

Bu hafta ilk bölümde ailesiyle ava çıkan Arkadaşım avlanan oluyor.... Ezgi ile evli olan ve bir de oğulları olan Arkadaşım, bir sabah uyanıp balık tutmak istediğini düşünür. Aileyi toplayıp balık tutmaya giden Arkadaşım’ın oğlu ile adeta zihni sinir tadındaki mücadelesi izleyenleri kahkahalara boğdu. Bir kızı sevdiğinden bahseden oğlunu kıramayan Arkadaşım, tekneden kız istemeye uzanan bir hikayeyle izleyicilerin karşısındaydı.

Arkadaşım'ın rüyası başına iş açıyor...

ARKADAŞIM HOŞGELDİN 11. BÖLÜM İZLE

 


Dünyanın en ünlü şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!

MİLLİYET.TV
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX