Editörün SeçimiRSS
22.03.2014 - 13:00 | Son Güncelleme: 22.03.2014-13:03

Arkadaşım Hoşgeldin 12. Bölüm İzle (Arkadaşım Hoşgeldin Yeni Bölüm İzle)

Arkadaşım Hoşgeldin yeni bölümü ile Perşem günü ekranlara geldi. Arkadaşım Hoşgeldin 12. bölüm izlemek için haberimizdeki linki tıklayın. Arkadaşım Hoşgeldin yine bölümde her zamanki gibi seyirciyi gülmekten kırdı geçirdi. Süpriz konukların olduğu Arkadaşım Hoşgeldin'i tek parça olarak milliyet.com.tr'den izleyebilirsiniz. Arkadaşım Hoşgeldin 12. Bölüm İzle (Arkadaşım Hoşgeldin Yeni Bölüm İzle)

Sitene Ekle
Arkadaşım Hoşgeldin 12. Bölüm İzle (Arkadaşım Hoşgeldin Yeni Bölüm İzle)

Arkadaşım Hoşgeldin yeni bölümü ile Perşem günü ekranlara geldi. Arkadaşım Hoşgeldin 12. bölüm izlemek için haberimizdeki linki tıklayın. Arkadaşım Hoşgeldin yine bölümde her zamanki gibi seyirciyi gülmekten kırdı geçirdi. Süpriz konukların olduğu Arkadaşım Hoşgeldin'i tek parça olarak milliyet.com.tr'den izleyebilirsiniz. Arkadaşım Hoşgeldin 12. Bölüm İzle (Arkadaşım Hoşgeldin Yeni Bölüm İzle)

Arkadaşım Hoşgeldin'in yeni bölüm tanırım fragmanı Kanal D'den yayınlandı. Arkadaşım Hoşgeldin'in bu haftaki konuğu Erdal Tosun olacak. Tiyatrocu ve oyuncu Erdal Tosun'in Arkadaşım Hoşgeldin'de ayak uydurabilecek mi merak konusu. İşte Arkadaşım Hoşgeldin'in 20 Mart Perşembe akşamı yayınlanacak olan 12. bölüm tanıtım fragmanı...

Kahkahanın bir an olsun dinmediği Arkadaşım Hoşgeldin'in yeni bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı. Tolga Çevik, Ezgi Mola, Minik ve Yönetmenin bu haftaki konuğu sevilen sanatçı Erdal Tosun oldu.

ARKADAŞIM HOŞGELDİN 12. BÖLÜM KESİNTİSİZ FULL İZLE


ARKADAŞIM HOŞGELDİN 12.BÖLÜM FRAGMANI İZLE

ARKADAŞIM HOŞGELDİN 11.BÖLÜM İZLE

Arkadaşım Hoşgeldin'in yeni bölüm tanırım fragmanı Kanal D'den yayınlandı. Arkadaşım Hoşgeldin'in bu haftaki konuğu Ayşe Özyılmazel olacak. Sevilen sanatçı Ayşe Özyılmazel'in Arkadaşım Hoşgeldin'e ayak uydurabilecek mi merak konusu. İşte Arkadaşım Hoşgeldin'in 13 Mart Perşembe akşamı yayınlanacak olan 11. bölüm tanıtım fragmanı...

Kahkahanın bir an olsun dinmediği Arkadaşım Hoşgeldin'in yeni bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı. Tolga Çevik, Ezgi Mola, Minik ve Yönetmenin bu haftaki konuğu sevilen sanatçı Ayşe Özyılmazel oldu.

ARKADAŞIM HOŞGELDİN 11.  BÖLÜM FRAGMANI İZLE

[[Video_6PEdpG7Sh1kW.]]Arkadaşım Hoşgeldin'in Son Bölümünde Yaşananlar

Kanal D'nin sevilen komedi programı 'Arkadaşım Hoşgeldin' yeni bölümüyle ekranlara geldi. Arkadaşım Hoşgeldin'in son bölümü izleyenler kahkahaya boğdu. İşte Arkadaşım Hoşgeldin'in son bölümünde yaşananlar.

Metin Uca, Arkadaşım Hoşgeldin'de

Kanal D ' nin büyük beğeniyle izlenen programı “Arkadaşım Hoşgeldin” bu hafta da kahkaha ve keyif dolu bir bölümle ekrana geldi. Tolga Çevik, Ezgi Mola, Yönetmen ve Minik ' in bu haftaki konuğu; Metin Uca oldu.

Metin Uca ile evli olan Ezgi, yorgancılık yapan Arkadaşım ' ın dükkanına gider. Kocası için özel bir yorgan yaptırmak isteyen Ezgi, Arkadaşım ' ı da alır ve eve doğru ölçü almak üzere yola çıkar. Fakat Arkadaşım evde, Ezgi ' nin kocasıyla karşılaşınca olanlar olur ve her şey çok yanlış anlaşılır. Yanlış anlaşılan Arkadaşım hem boyunun hem yorganının ölçüsünü alır.

Arkadaşım Kızıldereli Oldu

İkinci yarıda ise eğlence bambaşka bir hale bürünüyor. Kızılderili olan Arkadaşım, Arizona ' nın kurtuluşunda halaybaşı olan kişiyi vurmaya gider. Fakat halaybaşı generaldir ve Arkadaşım generalin kızına aşık olmuştur. Kavuşmaları imkansız olan Ezgi ve Arkadaşım için eğlence tam da bu noktada başlar. Arkadaşım, Ezgi ' yi kaçırma planları yapmaya başlayınca işler yine komik bir hal alır.

Tolga Çevik ve Ezgi Mola her Perşembe olduğu gibi bu hafta da izleyiciyi gülmekten kırıp geçirdi. Minik, Yönetmen ve Arkadaşlarıma bu hafta sahnede ünlü şarkıcı Hakan Altun eşlik etti.  Kanal D'de izlenme rekorları kıran Arkadaşım Hoşgeldin'in gülme krizlerine yol atacak bölümümü izlemek için tıklayın.  Arkadaşım Hogeldin 10. bölümü tek parça olarak Milliyet.com.tr'de

ARKDAŞIM HOŞGELDİN 10.BÖLÜM  İZLE

Tolga Çevik ve Ezgi Mola her Perşembe olduğu gibi bu hafta da izleyiciyi gülmekten kırıp geçirecek. Minik, Yönetmen ve Arkadaşlarıma bu hafta sahnede ünlü şarkıcı Hakan Altun eşlik ediyor.  Kanal D'de izlenme rekorları kıran Arkadaşım Hoşgeldin 10.bölümü bu akşam yayınlanacak. Arkadaşım Hogeldin 10. bölümü fragmanı izle. Arkadaşım Hoşgeldin yeni bölüm fragmanı Milliyet.com.tr'de

ARKADAŞIM HOŞGELDİN10.BÖLÜM FRAGMANI

Kanal D ekranlarının sevilen programlarından Arkadaşım Hoşgeldin geçen hafta 9. bölümü ile ekranlara geldi. Arkadaşım Hoşgeldin 9. bölümü ile izleyenlere yine kahkaha tufanı yaşattı. Arkadaşım Hoşgeldin yeni bölümü alttaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

ARKADAŞIM HOŞGELDİN İZLE

Kanal D ekranlarının beğenilen programlarından Arkadaşım Hoşgeldin 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Arkadaşım Hoşgeldin yeni bölümüyle yine her zaman olduğu gibi izleyenlere keyif ve kahkaha dolu bir akşam yaşatacak. Arkadaşım Hoşgeldin 9. bölüm 27 Şubat akşamı saat 22.00'da ekranlara gelecek. Arkadaşım Hoşgeldin programının bu hafta ki konuğu ise slow-pop müziğin beğenilen seslerinden Hakan Altuğ olacak. Hakan Altuğ, Arkadaşım Hoşgeldin 9. bölümde birbirinden güzel şarkılarını da seslendirerek programa renk katacak. Arkadaşım Hoşgeldin 9. bölüm fragmanı aşağıda yer almaktadır.


ARKADAŞIM HOŞGELDİN 8. BÖLÜM ÖZETİ

Kanal D'nin beğeniyle izlenen  bol kahkahalı programı Arkadaşım Hoşgeldin yeni bölümleriyle ekranlarda olmaya devam ediyor. Arkadaşım Hoşgeldin 8. bölümüyle yine bol kahkahalı bir akşam yaşattı. Arkadaşım Hoşgeldin  izleyenler yine bol bol eğlendirdi. Arkadaşım'ın 8. hafta konukları güzel oyuncu İpek Tuzcuoğlu ve başarılı sanatçı Halil Sezai oldu.
 
Arkadaşım bu hafta ilk önce Urfalı krem satıcısı olarak karşımıza çıkacak. Arkadaşım,Minik ,yönetmen ve Ezgi Mola'ya bu bölümde İpek Tuzcuoğlu eşlik edecek. İlk bölümde Ezgi Mola karşımıza Rapunzel olarak çıkıyor. İpek Tuzcuoğlu ise Rapunzel'in annesi rolündedir.Rapunzel'in annesi Rapunzel'in saçlarındaki kırıklara çözüm bulması için Arkadaşım'ı bulur. Tabi ki Arkadaşımrahat durmayacak ve Rapunzel'e aşık olacaktır.
 
Arkadaşım Hoşgeldin'in ikinci bölümünde ise ekip 1700'lü yıllardadır. Arkadaşım 1700'lü yıllarda ressamdır. Ressam Arkadaşım, kraliçe'nin resmini çizerken zindana atılır. Zindanda Esas Kral olan, kraliçenin kardeşi Halil Sezai ile tanışan Arkadaşım, yine muzur planlar içinde bulur kendini. Arkadaşım Hoşgeldin yine bol kahkaha dolu yeni bölümüyle bu akşam saat 22:30'da Kanal D'de.
 
Arkadaşım Hoşgeldin 7.Bölümde Neler Olmuştu?
 

Arkadaşım hoşgeldin yeni bölümüyle ekranlara geldi. Arkadaşım hoşgeldin'in bu haftaki konukları İclal Aydın ve Ferhat Göçer'di. Arkadaşım Hoşgeldin 7.bölümünü izlemek için aşağıdaki linke tıklayın. Arkadaşım hoşgeldin son bölüm izle.
 
Tolga Çevik ve Ezgi Mola'nın konukları bu hafta İclal Aydın ve Ferhat Göçer oldu. 7.bölümüyle ekranlara gelen Arkadaşım hoşgeldin yine izleyenleri gülmekten kırıp geçirdi. Yine kahkaha dolu bir bölüm ile ekranlara gelen arkadaşım Hoşgeldin'de Ferhat Göçer ve İclal Aydın'da büyük beğeni ve alkış topladı.
 
Arkadaşım Hoşgeldin'in ilk bölüm konuğu İclal Aydın oldu. İclal Aydın, Ezgi Mola'nın kardeşi rolünde yer aldı. İki kardeş evde yardımcı olarak bir rençber aramaya başlarlar ve gelen rençber Arkadaşım'dır. Ancak Arkadaşım boş durmaz ve kız kardeşlerin büyüğüne aşık olur. Ancak küçük kardeş (Ezgi Mola) agresif çıkınca eğlence kaçınılmazdır.
 
Arkadaşım Hoşgeldin'in 2.bölümünde ise Arkadaşım ve Ezgi 70'li yıllara giderken  Ferhat Göçer'de ikiliye eşlik eder. 2. bölümde Arkadaşım okul balosu için hazırlanmaktadır. Ezgi'den hoşlanan Arkadaşım ona  baloya gitmeyi teklif eder ancak alay edilince kalbi  kırılır. Bir de üzerine Ezgi'nin yakışıklı ve popüler sevgili Ferhat Göçer olunca işler iyice karışır.

Yorum Yazın
Gönder
En Çok Konuşulan Haberler
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX