TeknolojiRSS
21.03.2014 - 09:53 | Son Güncelleme: 23.03.2014-9:09

Arkadaşım Hoşgeldin 12.bölüm izle-Arkadaşım Hoşgeldin 12.bölüm konuğu Erdal Tosun

Arkadaşım Hoşgeldin 12.bölümü ile kahakaha tufanı yaşattı. Arkadaşım Hoşgeldin'in bu haftaki konuğu Erdal Tosun oldu. Arkadaşım Hoşgeldin 12. bölüm ve kaçıranlar için geçmiş bölümler haberimizde

Sitene Ekle
Arkadaşım Hoşgeldin 12.bölüm izle-Arkadaşım Hoşgeldin 12.bölüm konuğu Erdal Tosun

Arkadaşım Hoşgeldin'e Erdal Tosun konuk oldu
Kanal D’nin büyük beğeniyle izlenen programı “Arkadaşım Hoşgeldin” bu hafta da kahkaha ve keyif dolu bir bölümle ekrana geliyor.  Tolga Çevik, Ezgi Mola, Yönetmen ve Minik’in bu haftaki konuğu; Erdal Tosun.

Sürücü kursu sahibi Arkadaşım
Arkadaşım, sürücü kursu sahibidir. Evden çıkıp vapura bindiği bir gün, Ezgi ve ailesi ile tanışır. Ezgi ehliyet almak için Arkadaşım’ın sahibi olduğu sürücü kursuna gelir. Ehliyet almaya çalıştığı sırada Ezgi ve Arkadaşım için eğlence tam da bu noktada başlar.

Banka sahibi Erdal Tosun
Macellan, dünyanın yuvarlak olduğunu kanıtlamak için yolculuğa çıkmak ister. Yolculuğa çıkmak için ihtiyacı olan ise, bir gemi ve gemiyi alabilmek için banka kredisidir. Erdal Tosun’un sahibi olduğu bankaya gider ve kredi ister. Ezgi ise bankada yardımcı olarak çalışmaktadır. Arkadaşım’la birlikte bu yolculuğa çıkmaya karar veren banka sahibi Erdal Tosun ve Ezgi, bakalım dünyanın yuvarlak olduğunu kanıtlayabilecekler mi?

ARKADAŞIM HOŞGELDİN 12.BÖLÜM İZLEKanal D'de izlenme rekorları kıran Arkadaşım Hoşgeldin'in gülme krizlerine yol açacak yeni bölümüyle ekranlara geldi. Tolga Çevik, her perşembe olduğu gibi geçen hafta da izleyiciyi gülmekten kırıp geçirdi. Arkadaşım Hoşgeldin bu hafta sahnede Ayşe Özyılmazel'i konuk etti. Arkadaşım Hogeldin 11. bölümü tek parça olarak Milliyet.com.tr'den izleyebilirsiniz. Arkadaşım Hogeldin 11. bölüm izle (Arkadaşım Hoşgeldin son bölüm İzle)


Arkadaşım Hoşgeldin'in yeni bölüm tanırım fragmanı Kanal D'den yayınlandı. Arkadaşım Hoşgeldin'in bu haftaki konuğu Ayşe Özyılmazel olacak. Sevilen sanatçı Ayşe Özyılmazel'in Arkadaşım Hoşgeldin'e ayak uydurabilecek mi merak konusu. İşte Arkadaşım Hoşgeldin'in 13 Mart Perşembe akşamı yayınlanacak olan 11. bölüm tanıtım fragmanı...

Kahkahanın bir an olsun dinmediği Arkadaşım Hoşgeldin'in yeni bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı. Tolga Çevik, Ezgi Mola, Minik ve Yönetmenin bu haftaki konuğu sevilen sanatçı Ayşe Özyılmazel oldu.

Arkadaşım Hoşgeldin'in Son Bölümünde Yaşananlar

Kanal D'nin sevilen komedi programı 'Arkadaşım Hoşgeldin' yeni bölümüyle ekranlara geldi. Arkadaşım Hoşgeldin'in son bölümü izleyenler kahkahaya boğdu. İşte Arkadaşım Hoşgeldin'in son bölümünde yaşananlar.

Metin Uca, Arkadaşım Hoşgeldin'de

Kanal D ' nin büyük beğeniyle izlenen programı “Arkadaşım Hoşgeldin” bu hafta da kahkaha ve keyif dolu bir bölümle ekrana geldi. Tolga Çevik, Ezgi Mola, Yönetmen ve Minik ' in bu haftaki konuğu; Metin Uca oldu.

Metin Uca ile evli olan Ezgi, yorgancılık yapan Arkadaşım ' ın dükkanına gider. Kocası için özel bir yorgan yaptırmak isteyen Ezgi, Arkadaşım ' ı da alır ve eve doğru ölçü almak üzere yola çıkar. Fakat Arkadaşım evde, Ezgi ' nin kocasıyla karşılaşınca olanlar olur ve her şey çok yanlış anlaşılır. Yanlış anlaşılan Arkadaşım hem boyunun hem yorganının ölçüsünü alır.

ARKADAŞIM HOŞGELDİN 11. BÖLÜM İZLE


Arkadaşım Kızıldereli Oldu

İkinci yarıda ise eğlence bambaşka bir hale bürünüyor. Kızılderili olan Arkadaşım, Arizona ' nın kurtuluşunda halaybaşı olan kişiyi vurmaya gider. Fakat halaybaşı generaldir ve Arkadaşım generalin kızına aşık olmuştur. Kavuşmaları imkansız olan Ezgi ve Arkadaşım için eğlence tam da bu noktada başlar. Arkadaşım, Ezgi ' yi kaçırma planları yapmaya başlayınca işler yine komik bir hal alır.

Tolga Çevik ve Ezgi Mola her Perşembe olduğu gibi bu hafta da izleyiciyi gülmekten kırıp geçirdi. Minik, Yönetmen ve Arkadaşlarıma bu hafta sahnede ünlü şarkıcı Hakan Altun eşlik etti.  Kanal D'de izlenme rekorları kıran Arkadaşım Hoşgeldin'in gülme krizlerine yol atacak bölümümü izlemek için tıklayın.  Arkadaşım Hogeldin 10. bölümü tek parça olarak Milliyet.com.tr'de


Dünyanın en ünlü şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!

Yorum Yazın
Gönder
MİLLİYET.TV
Gazi koşusunun başlangıç tarihi hangisidir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX