TeknolojiRSS
12.04.2014 - 14:26 | Son Güncelleme: 13.04.2014-11:09

Arkadaşım Hoşgeldin 15. Bölüm Tıkla izle (Arkadaşım Hoşgeldin Son Bölüm İzle)

Kanal D'nin en eğlenceli programı Arkadaşım Hoşgeldin son bölümü ile yine izleyenlere komik dakikalar yaşattı. 15. Bölüm ile erkanlara gelen Arkadaşım Hoşgeldin izleyenler kahkahalarına engel olamadı. Ümit Besen'in konuk olduğu Arkadaşım Hoşgeldin 15. Bölüm tamamı kesintisiz olarak milliyet.com.tr'de (Arkadaşım Hoşgeldin son bölüm izle)

Sitene Ekle
Arkadaşım Hoşgeldin 15. Bölüm Tıkla izle (Arkadaşım Hoşgeldin Son Bölüm İzle)

Kanal D'nin en eğlenceli programı Arkadaşım Hoşgeldin son bölümü ile yine izleyenlere komik dakikalar yaşattı. 15. Bölüm ile erkanlara gelen Arkadaşım Hoşgeldin izleyenler kahkahalarına engel olamadı. Ümit Besen'in konuk olduğu Arkadaşım Hoşgeldin 15. Bölüm tamamı kesintisiz olarak milliyet.com.tr'de (Arkadaşım Hoşgeldin son bölüm izle)

 

ARKADAŞIM HOŞGELDİN 16. BÖLÜM FRAGMANI İZLEARKADAŞIM HOŞGELDİN 15.BÖLÜM KESİNTİSİZ İZLE

Arkadaşım Hoşgeldin yeni bölüm fragmanları yayınlandı! Arkadaşım Hoşgeldin yeni bölüm izleyicileri kahkahalara boğacak. Arkadaşım Hoşgeldin 15. bölümü haberimizde fragmanılarını izleyebiliriz. Arkadaşım Hoşgeldin programı yeni bölümü ile perşembe akşamı izleyicileri bolca güldürecek.


Ümit Besen'in konuk olduğu ve şarkı söylediği 10 Nisan tarihli Arkadaşım Hoşgeldin 15. bölümde Arkadaşım önce evlenmek istemeyen bir kıza yardımcı olan bir adamı ardında da bir ajanı canlandırdı ki ikinci bölümde sahneye helikopter indi. Arkadaşım Hoşgeldin komedi programını kaçırdıysanız ya da yeniden full olarak izlemek isterseniz aşağıdaki "Arkadaşım Hoşgeldin İzle" linkini kullanabilirsiniz. Ayrıca hemen alttaki link ile de Arkadaşım Hoşgeldin 15. bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.ARKADAŞIM HOŞGELDİN 15. BÖLÜM 2. FRAGMANI İZLEArkadaşım Hoşgeldin 15. Bölüm Fragmanı İzle (10 Nisan)

Arkadaşım Hoşgeldin ilk bölümde, babası tarafından sevmediği bir adamla evlendirilmeye zorlanan Ezgi intihar etmeye kalktı. Bu sırada Arkadaşım çıkagelir ve güzel kızın hayatını kurtardı. Tam o anda olan oldu ve iki genç birbirine aşık oldu. Kızın babasını (Ümit Besen) ikna edip evlenmek isteyen Arkadaşım, istediği onayı alamayınca bir anda kendini nikah masasında şahit olarak buldu. Aşıklar kavuşabildi mi?

Arkadaşım Hoşgeldin ikinci bölümde ise, Arkadaşım bu kez ajanlık işlerine soyundu. Ezgi kaçırılmıştı ve babası, eski bir ajan olan Arkadaşım’dan kızını kurtarması için yardım istedi ve Arkadaşım, Ezgi’yi bulmak için helikopteriyle amansız bir maceraya atıldı.

Ünlü konukları ve komik maceralarıyla Tolga Çevik, Arkadaşım Hoşgeldin 15.bölümü ile ekrana gelecek.  Arkadaşım Hoşgeldin 15.bölüm tek parça izle.  Arkadaşım Hoşgeldin, Tolga Çevik'in gülme krizlerine sokan programı Arkadaşım Hoşgeldin yeni bölümüyle Kanal D'de izleyicisiyle buluştu. Arkadaşım Hoşgeldin'de kahkahalar eksik olmadı. Arkadaşım Hogeldin'in son bölümü izlemek ve bu kahkalara eşlik etmek için Milliyet.com.tr'den ayrılmayın. Arkadaşım Hoşgeldin 15.Bölüm İzle (Arkadaşım Hoşgeldin Yeni Bölüm İzle)

ARKADAŞIM HOŞGELDİN 15. BÖLÜM 1.FRAGMANI İZLE

ARKADAŞIM HOŞGELDİN 14.BÖLÜM İZLE

Arkadaşım Hoşgeldin 14.bölüm fragmanı izle. Arkadaşım Hoşgeldin 14.bölüm tanıtım videosu. Arkadaşım Hoşgeldin 14.bölüm ilk görüntüler. Arkadaşım Hoşgeldin fragmanı izle. Arkadaşım Hoşgeldin yeni bölüm izle.. Bu başlıklar adı altında aradığınız haberlerin detayları ve Arkadaşım Hoşgeldin 14.bölüm hakkında detaylar. Arkadaşım Hoşgeldin 14.bölümün süpriz konuğu sevilen sanatçı Ümit Besen. Arkadaşım Hoşgeldin 14.yeni bölüm izle (Arkadaşım Hoşgeldin bu akşam izle)

Arkadaşım Hoşgeldin 14.bölüm fragmanı izle. Arkadaşım Hoşgeldin 14.bölüm tanıtım videosu. Arkadaşım Hoşgeldin 14.bölüm ilk görüntüler. Arkadaşım Hoşgeldin fragmanı izle. Arkadaşım Hoşgeldin yeni bölüm izle.. bu başlıklar adı altında aradığınız haberlerin detayları ve Arkadaşım Hoşgeldin 14.bölüm hakkında detaylar. Arkadaşım Hoşgeldin 14.bölümün süpriz konuğu sevilen sanatçı Ümit Besen..

ARKADAŞIM HOŞGELDİN 14.BÖLÜM İZLE

ARKADAŞIM HOŞGELDİN YENİ BÖLÜM (14.BÖLÜM FRAGMAN) YENİ BÖLÜM YENİ SAHNEArkadaşım Hoşgeldin’e Ümit Besen konuk! Kanal D’nin büyük beğeniyle izlenen programı “Arkadaşım Hoşgeldin” bu hafta da kahkaha ve keyif dolu bir bölümle ekrana geliyor. Tolga Çevik, Ezgi Mola, Yönetmen ve Minik’in bu haftaki konuğu; Ümit Besen. İlk bölümde, babası tarafından sevmediği bir adamla evlendirilmeye zorlanan Ezgi intihar etmeye kalkar. Bu sırada Arkadaşım çıkagelir ve güzel kızın hayatını kurtarır. Tam o anda olan olur ve iki genç birbirine aşık olur. Kızın babasını (Ümit Besen) ikna edip evlenmek isteyen Arkadaşım, istediği onayı alamayınca bir anda kendini nikah masasında şahit olarak bulur. Aşıklar kavuşabilecek mi? Sahnede helikopter macerası İkinci yarıda ise, Arkadaşım bu kez ajanlık işlerine soyunur. Ezgi kaçırılmıştır ve babası, eski bir ajan olan Arkadaşım’dan kızını kurtarması için yardım ister. Ve, Arkadaşım, Ezgi’yi bulmak için helikopteriyle amansız bir maceraya atılır.

Kubat, Arkadaşım ve Ezgi'yi kaçırırsa

 
Arkadaşım Hoşgeldin Perşembe akşamlarının vazgeçilmez eğlencesini ekranda izleyici ile buluşturmaya devam ediyor.
 
Bu hafta Arkadaşım yine birbirinden komik iki hikayeyle geliyor. İlk bölümde Pizzacı olan arkadaşım, sipariş üzerine bir gün Ezgi ve kötü erkek arkadaşının evine gider. Pizzayı teslim ederken erkek arkadaşının Ezgi’ye kötü davrandığını gören Arkadaşım kendini büyük bir kavga içinde bulur. Kavgayla beraber eğlencede sahnede başlar.
 
KUBAT, ARKADAŞIM VE EZGİ’Yİ KAÇIRIRSA!
 
İkinci yarıda ise bambaşka bir eğlence seyirciyi kahkahalara boğacak. Arkadaşım ve Ezgi, hayalleri olan iki genç bayandır. Arkadaşım şarkıcı olmak istemektedir fakat hep kandırılmıştır. Ayrıca sevgilisi de kendisini dövmektedir. Ezgi ise oyuncu olmak için evden kaçmıştır fakat işler onun içinde hiç iyi gitmemiştir. Bindikleri otobüste Arkadaşım, Ezgi ve Kubat’ın yolları kesişir ve otobüs şöförü olan Kubat bizimkileri kaçırır. Kaçırılan ikilimiz bu durumdan nasıl kurtulacaklarını düşünürken şöför Kubat’ın Arkadaşım’a aşık olması eğlencenin tuzu biberi olur.
 
Kahkahanın hiç kesilmedi Arkadaşım Hoşgeldin yeni bölümüyle Perşembe akşamı 22:30’da Kanal D ekranında! 

 

Arkadaşım Hoşgeldin 27 Mart 1. Fragman

Arkadaşım Hoşgeldin 27 Mart 2. Fragman

 

ARKADAŞIM HOŞGELDİN 12. BÖLÜM KESİNTİSİZ FULL İZLE

ARKADAŞIM HOŞGELDİN 12.BÖLÜM FRAGMANI İZLE

ARKADAŞIM HOŞGELDİN 11.BÖLÜM İZLE

Arkadaşım Hoşgeldin'in yeni bölüm tanırım fragmanı Kanal D'den yayınlandı. Arkadaşım Hoşgeldin'in bu haftaki konuğu Ayşe Özyılmazel olacak. Sevilen sanatçı Ayşe Özyılmazel'in Arkadaşım Hoşgeldin'e ayak uydurabilecek mi merak konusu. İşte Arkadaşım Hoşgeldin'in 13 Mart Perşembe akşamı yayınlanacak olan 11. bölüm tanıtım fragmanı...

Kahkahanın bir an olsun dinmediği Arkadaşım Hoşgeldin'in yeni bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı. Tolga Çevik, Ezgi Mola, Minik ve Yönetmenin bu haftaki konuğu sevilen sanatçı Ayşe Özyılmazel oldu.

ARKADAŞIM HOŞGELDİN 11.  BÖLÜM FRAGMANI İZLE

[[Video_6PEdpG7Sh1kW.]]Arkadaşım Hoşgeldin'in Son Bölümünde Yaşananlar

Kanal D'nin sevilen komedi programı 'Arkadaşım Hoşgeldin' yeni bölümüyle ekranlara geldi. Arkadaşım Hoşgeldin'in son bölümü izleyenler kahkahaya boğdu. İşte Arkadaşım Hoşgeldin'in son bölümünde yaşananlar.

Metin Uca, Arkadaşım Hoşgeldin'de

Kanal D ' nin büyük beğeniyle izlenen programı “Arkadaşım Hoşgeldin” bu hafta da kahkaha ve keyif dolu bir bölümle ekrana geldi. Tolga Çevik, Ezgi Mola, Yönetmen ve Minik ' in bu haftaki konuğu; Metin Uca oldu.

Metin Uca ile evli olan Ezgi, yorgancılık yapan Arkadaşım ' ın dükkanına gider. Kocası için özel bir yorgan yaptırmak isteyen Ezgi, Arkadaşım ' ı da alır ve eve doğru ölçü almak üzere yola çıkar. Fakat Arkadaşım evde, Ezgi ' nin kocasıyla karşılaşınca olanlar olur ve her şey çok yanlış anlaşılır. Yanlış anlaşılan Arkadaşım hem boyunun hem yorganının ölçüsünü alır.

Arkadaşım Kızıldereli Oldu

İkinci yarıda ise eğlence bambaşka bir hale bürünüyor. Kızılderili olan Arkadaşım, Arizona ' nın kurtuluşunda halaybaşı olan kişiyi vurmaya gider. Fakat halaybaşı generaldir ve Arkadaşım generalin kızına aşık olmuştur. Kavuşmaları imkansız olan Ezgi ve Arkadaşım için eğlence tam da bu noktada başlar. Arkadaşım, Ezgi ' yi kaçırma planları yapmaya başlayınca işler yine komik bir hal alır.

Tolga Çevik ve Ezgi Mola her Perşembe olduğu gibi bu hafta da izleyiciyi gülmekten kırıp geçirdi. Minik, Yönetmen ve Arkadaşlarıma bu hafta sahnede ünlü şarkıcı Hakan Altun eşlik etti.  Kanal D'de izlenme rekorları kıran Arkadaşım Hoşgeldin'in gülme krizlerine yol atacak bölümümü izlemek için tıklayın.  Arkadaşım Hogeldin 10. bölümü tek parça olarak Milliyet.com.tr'de

ARKDAŞIM HOŞGELDİN 10.BÖLÜM  İZLE

 

 


Dünyanın en ünlü şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!

Yorum Yazın
Gönder
Çabuk olma, hızlı olma anlamına gelen söz hangisidir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX