GündemRSS
20.02.2014 - 17:33 | Son Güncelleme: 20.02.2014-17:33

Arkadaşım Hoşgeldin 8.Bölüm -Arkadaşım Hoşgeldin 20 Şubat İpek Tuzcuoğlu Ve Halil Sezai

Arkadaşım Hoşgeldin 8. bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Arkadaşım'ın bu hafta konukları İpek Tuzcuoğlu ve Halil Sezai.

Sitene Ekle
Arkadaşım Hoşgeldin 8.Bölüm -Arkadaşım Hoşgeldin 20 Şubat İpek Tuzcuoğlu Ve Halil Sezai
Kanal D'nin beğeniyle izlenen  bol kahkahalı programı Arkadaşım Hoşgeldin yeni bölümleriyle ekranlarda olmaa devam ediyor. Arkadaşım Hoşgeldin 8. bölümüyle yine bol kahkahalı bir akşam yaşatacak. Arkadaşım Hoşgeldin bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde izleyenler yine bol bol eğlenecek. Arkadaşım'ın 8. hafta konukları güzel oyuncu ipek tuzcuoğlu ve başarılı sanatçı halil sezai.
 
Arkadaşım bu hafta ilk önce Urfalı krem satıcısı olarak karşımıza çıkacak. Arkadaşım,Minik ,yönetmen ve Ezgi Mola'ya bu bölümde İpek Tuzcuoğlu eşlik edecek. İlk bölümde Ezgi Mola karşımıza Rapunzel olarak çıkıyor. İpek Tuzcuoğlu ise Rapunzel'in annesi rolündedir.Rapunzel'in annesi Rapunzel'in saçlarındaki kırıklara çözüm bulması için Arkadaşım'ı bulur. Tabi ki Arkadaşımrahat durmayacak ve Rapunzel'e aşık olacaktır. 
 
Arkadaşım Hoşgeldin'in ikinci bölümünde ise ekip 1700'lü yıllardadır. Arkadaşım 1700'lü yıllarda ressamdır. Ressam Arkadaşım, kraliçe'nin resmini çizerken zindana atılır. Zindanda Esas Kral olan, kraliçenin kardeşi Halil Sezai ile tanışan Arkadaşım, yine muzur planlar içinde bulur kendini. Arkadaşım Hoşgeldin yine bol kahkaha dolu yeni bölümüyle bu akşam saat 22:30'da Kanal D'de.
 
Arkadaşım Hoşgeldin 7.Bölümde Neler Olmuştu?
 
Arkadaşım hoşgeldin yeni bölümüyle ekranlara geldi. Arkadaşım hoşgeldin'in bu haftaki konukları İclal Aydın ve Ferhat Göçer'di. Arkadaşım Hoşgeldin 7.bölümünü izlemek için aşağıdaki linke tıklayın. Arkadaşım hoşgeldin son bölüm izle.
 
Tolga Çevik ve Ezgi Mola'nın konukları bu hafta İclal Aydın ve Ferhat Göçer oldu. 7.bölümüyle ekranlara gelen Arkadaşım hoşgeldin yine izleyenleri gülmekten kırıp geçirdi. Yine kahkaha dolu bir bölüm ile ekranlara gelen arkadaşım Hoşgeldin'de Ferhat Göçer ve İclal Aydın'da büyük beğeni ve alkış topladı. 
 
Arkadaşım Hoşgeldin'in ilk bölüm konuğu İclal Aydın oldu. İclal Aydın, Ezgi Mola'nın kardeşi rolünde yer aldı. İki kardeş evde yardımcı olarak bir rençber aramaya başlarlar ve gelen rençber Arkadaşım'dır. Ancak Arkadaşım boş durmaz ve kız kardeşlerin büyüğüne aşık olur. Ancak küçük kardeş (Ezgi Mola) agresif çıkınca eğlence kaçınılmazdır.
 
Arkadaşım Hoşgeldin'in 2.bölümünde ise Arkadaşım ve Ezgi 70'li yıllara giderken  Ferhat Göçer'de ikiliye eşlik eder. 2. bölümde Arkadaşım okul balosu için hazırlanmaktadır. Ezgi'den hoşlanan Arkadaşım ona  baloya gitmeyi teklif eder ancak alay edilince kalbi  kırılır. Bir de üzerine Ezgi'nin yakışıklı ve popüler sevgili Ferhat Göçer olunca işler iyice karışır.

En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
Temel Reis'in sevgilisi olan çizgi kahraman kimdir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.