TeknolojiRSS
10.02.2014 - 09:05 | Son Güncelleme: 10.02.2014-15:31

Arkadaşım Hoşgeldin son bölüm izle (Arkadaşım Hoşgeldin 6.bölüm izle)

Kanal D ekranlarının sevilen komedi programı Arkadaşım Hoşgeldin son bölümü ile yine büyük beğeni topladı. Arkadaşım Hoşgeldin'in son bölümü yani 6. bölümünü izleyemediyseniz haberimizde bulunan linkten tek parça halinde izleyebilirsiniz.Arkadaşım Hoşgeldin son bölüm izle (Arkadaşım Hoşgeldin 6.bölüm izle)

Sitene Ekle
Arkadaşım Hoşgeldin son bölüm izle (Arkadaşım Hoşgeldin 6.bölüm izle)
Kanal D ekranlarının sevilen komedi programı Arkadaşım Hoşgeldin son bölümü ile yine büyük beğeni topladı. Arkadaşım Hoşgeldin'in son bölümü yani 6. bölümünü izleyemediyseniz haberimizde bulunan linkten tek parça halinde izleyebilirsiniz. Arkadaşım Hoşgeldin son bölüm izle (Arkadaşım Hoşgeldin 6.bölüm izle)
 
Arkadaşım Hoşgeldin yeni bölüm yayınlandı. Arkadaş Hoşgeldin 6. bölüme Jess Molho ve Hüsnü Şenlendirici konuk oldu.
6 Şubat tarihli Arkadaşım Hoşgeldin 6. bölüm yine izleyicileri kahkalara boğdu. Arkadaşım Hoşgeldin komedi programının yeni bölümüne bu hafta Jess Molho ve Hüsnü Şenlendirici konuk oldu . Pek çok komik anın yaşandığı Arkadaşımhoşgeldin 6. bölümü full olarak izlemek için haberimizdeki "Arkadaşım Hoşgeldin İzle" linkine tıklamanız yeterli.
 
Arkadaşım Hoşgeldin ilk kısımda kadın kılığına giren Arkadaşım, kuzenini ziyarete gidiyor. Havaalanında onu karşılayan Lord’dan (Jess Molho) etkilenen Arkadaşım’ı Ezgi yakalayınca iki taraf için de komik ve açıklaması zor bir durum ortaya çıkıyor. Yolda kaybolmaları ise ayrı bir macerada kendilerini bulmalarına sebep oluyor. 
 
Arkadaşım hoşgeldin İkinci kısımda ise, birbirlerine 25 yıl sonra aynı yerde buluşma sözü veren Ezgi ve Arkadaşım, 25 sene sonra hayatın anlamını bulmak için dağa çıkıyor. Tan ve Tuna Çevik’in de konuk olarak sahnede babalarına eşlik ettikleri bu bölümde ekip, dağda karşılaştıkları Keşiş’in (Hüsnü Şenlendirici) klarnet dinletisi ile eğlenceyi müzik ile taçlandırıyor. Bir de Keşiş, Ezgi’nin babası çıkınca hayatın anlamı bir anda daha komik bir hal alıyor.
 
 
 

Dünyanın en ünlü şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!

Yorum Yazın
Gönder
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX