07.10.2017 - 11:30 | Son Güncelleme: 07.10.2017-12:15 A-A+

Arkadaşları terk etti, tedavi görüyor!

Geçtiğimiz yaz Türkiye'nin gündemine bomba gibi düşen Murat Başoğlu skandalında yeni gelişmeler var. Murat Başoğlu ile ilişki yaşadığı öne sürülen Burcu Başoğlu'nu arkadaşlarının terk ettiği ve bu yüzden de tedavi gördüğü iddia edildi.

Arkadaşları terk etti, tedavi görüyor!

Türkiye'nin gündemine bomba gibi düşen Murat Başoğlu skandalıyla ilgili gelişmelerin ardı arkası kesilmiyor.Amcası Murat Başoğlu ile ilişki yaşadığı ileri sürülen Burcu Başoğlu tedavi görüyor.

Sunucu ve oyuncu Murat Başoğlu, bu yaz Bodrum'da öz yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı ile teknde uygunsuz bir şekilde görüntülenmişlerdi.Burcu Başoğlu Kabadayı'nın eşi Selçuk Kabadayı da geçen ay boşanma davası açmıştı.

Yaşanan gelişmelerden sonra Burcu Başoğlu dış dünya ile ilişkisini tamamen kesmiş. Yemek yemiyor, ilaçlarla ayakta duruyormuş.Geçen hafta bir hastanenin rehabilitasyon bölümünde tedavi görmeye başlamış.

Murat Başoğlu ve Hande Bermek 11 Eylül'de boşanmıştı. Geçtiğimiz günlerde Murat Başoğlu ve Hande Bermek Bodrum Gündoğan'daki evlerinde sarmaş dolaş çıkıp sahilde yürüyüş yaparken görüntülenmişti. Bu totoğrafın ardından arkadaşları Hande Bermek ile görüşmeyi kesmiş. (POSTA)

Bilgi YarışmasıTürk Sinemasında "Çirkin Kral" sanıyla anılan oyuncu hangisidir ?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.