13.02.2018 - 17:07 | Son Güncelleme: 13.02.2018-17:19 A-A+

Asena Atalay ile Caner Erkin'in velayet davasında gerginlik!

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin’in, eski eşi Asena Atalay’dan olan oğlu Çınar’ın velayetini anneden almak için açtığı davada gergin anlar yaşandı. Atalay, "Bu dava çocuk davası, para davası değil. Caner gelip oğluna sahip çıksın" diye bağırdı. Salonu terk eden hakim, tarafların tartışmayı bitirmesi üzerine, "Yargılama gestapo gibi olmamalı" sözleriyle tarafları uyardı.

Asena Atalay ile Caner Erkin'in velayet davasında gerginlik!

İSTANBUL (İHA)

Caner Erkin’in, oğlu Çınar Erkin’in velayetinin eski eşi Asena Atalay’dan alınarak kendisine verilmesi için açtığı davanın görülmesine devam edildi. İstanbul 11’inci Aile Mahkemesi’nde görülen duruşmaya davalı Asena Atalay avukatıyla birlikte katılırken, Caner Erkin’i avukatları temsil etti.

Tanıkların dinlenildiği duruşmada zaman zaman gergin anlar yaşandı. Tanık olarak dinlenilen Asena Atalay’ın kardeşi Alican Atalay, Caner'in oğlunu ayda bir kez gördüğünü, ablasının hayatını çocuğuna göre ayarladığını ve sevgilisinin olmadığını söyledi.

"BÖYLE YAPARSANIZ BU DAVA ÇOCUK REŞİT OLANA KADAR SÜRER"

Tanık dinlemesi sırasında taraflar arasında sık sık tartışma yaşanınca mahkeme hakimi, "Böyle yaparsanız bu dava çocuk reşit olana kadar sürer" dedi. Bunun üzerine Asena Atalay "Keşke reşit olana kadar sürse de Caner korkudan iki haftada bir oğlunu görse" şeklinde konuştu.

Atalay'ın, Caner Erkin’in duruşmalara katılmadığını söylemesi üzerine Erkin’in avukatları "Avukatları olarak bizler buradayız” dedi. Bu sözlere tepki gösteren ünlü sunucu, yerinden kalkarak, "Bu dava çocuk davası. Para davası değil. Caner gelip davasına sahip çıksın" diye bağırdı. Bir süre devam eden gerginlik sırasında Asena Atalay, "Caner için hiçbir zaman kötü bir şey demedim. Çocuğumun babasıdır" ifadelerini kullandı.


  
"ASENA ANNE OLARAK HİSLERİYLE KONUŞUYOR AMA AVUKATLAR SAYGILI OLMALI"

Hakim kürsüyü defalarca yumruklayarak tarafları susturmaya çalıştı. Ancak tarafların bağırarak kavga etmeleri üzerine hakim, mahkeme salonunu terk etti. Gerginliğin yatışmasının ardından salona gelen hakim, taraflara nasihatte bulunarak, "Sizi tutuklama ve bir hafta yatırma yetkim var. Ama gestapo gibi yargılama istemiyorum. Ben magazini bilmem, hakimim. Kararlarımla konuşurum. Asena anne olarak hisleriyle konuşuyor. Ama avukatlar saygılı olmalı" dedi.

Hakim, daha sonra duruşmayı erteledi.

Bilgi YarışmasıTenise benzer ve tüylü bir topla oynan oyun hangisidir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.