Aşırı güçlü ve yakışıklı Can Yaman, bizden ne istiyor?

Ülkenin son zamanlardaki popüler oyuncularından olan Can Yaman, hepimizi dövebileceğini belli edercesine paylaştığı Instagram videolarıyla tüm takipçilerini mükemmel olduğuna inandırdı. Peki ama, bizim ona gerçekten inandığımızı göstermek için ne yapmamız gerek?

Aşırı güçlü ve yakışıklı Can Yaman, bizden ne istiyor?

Günümüzün 'aşırı iyileri'

Günümüzün 'aşırı iyileri'

Etraf aşırı iyi insanlarla kaynıyor. Kafamın içinde sürekli Deniz Seki "İyisin tabii" deyip duruyor. Müthiş hayatlar yaşıyorsunuz, harikasınız, çok iyisiniz, çok güzelsiniz, çok yakışıklısınız ve hepiniz böyleyken ben aranızda aşırı normal kalıyorum sanki.

Herkes mutlu, herkes sosyal, herkes sağlıklı, herkes sporcu...

Mükemmelliğin içinde kayboluyoruz

Mükemmelliğin içinde kayboluyoruz

Siz sahip olduğunuz harikalıkları yansıtırken, ben telefonumun yüzümü aydınlatan ışığıyla "Ne hayatlar var yahu!" diyorum. Biz sıradanlar, çok da mükemmel olmayanlar, "eh işte"ler hayatımıza sizin bize ayırdığınız minimal alanlarda devam ediyoruz. Uslu uslu en son tatile gittiğimiz yerden bir tane fotoğraf paylaşıp yolumuza devam ediyoruz.

Aşırı iyiler için yaşasın Instagram! 

Çok güçlü, çok yakışıklı, çok güzel

Çok güçlü, çok yakışıklı, çok güzel

Etraf çok mükemmel insanlarla dolu gibi görünmesine rağmen (ne hikmetse) sokakta bu insanları göremediğimiz için de biraz şaşırıyoruz 'normaller' olarak. Açık ofiste yan masamızda, apartmanda alt katımızda, umumi tuvaletlerde yan kabinimizde oturmasanız inanacağız aşırı mükemmelliğinize. Bir de yetmezmiş gibi spor salonlarını, dans atölyelerini falan doldurmaya başladınız. Hepiniz aşırı harika hayatları olduğuna tam inanacak oluyoruz, asansörde karşılaşıyoruz sonra. Birlikte otobüse falan biniyoruz. 

Can Yaman güncel bir örnek

Can Yaman güncel bir örnek

Oyuncu Can Yaman, harika yaşantısı olduğuna inandırıldığımız insanlardan. Birkaç yıl önce 'eh işte' olarak tanımlanabilecek hayatı, şu aralar oynadığı diziyle epey yükselişe geçmiş gibi görünüyor.

Kas, saç, sakal ve yaşam tarzı geliştirdi kendisi.

Kendini kanıtladı ama yetmiyor

Kendini kanıtladı ama yetmiyor

Biz onun bu 'iyi' haline ikna olduk, ancak bu iyi hale ikna olduğumuzu kendisine aktarmakta güçlük çekiyoruz.

Harika bir hayatı var, müthiş becerileri var, aşırı yakışıklı, bir kere müthiş sakalları var ama bunları söylememiz yetmiyor sanki.

Oyunculuğunu konuşacak fırsatımız yok

Oyunculuğunu konuşacak fırsatımız yok

O kadar yetmiyor ki galiba, Can Yaman'ın oyunculuğunu konuşmaya fırsat bulamıyoruz. Onu överken, oyunculuğuna bir türlü sıra gelmiyor. Bunu konuşabilmemiz için gerekli ortam bir türlü oluşmuyor.

Hepimizi döver, ama niye?

Hepimizi döver, ama niye?

Son zamanlarda da Instagram hesabında yine ilham verici paylaşımlarla öne çıkıyor. Bizi nasıl döveceğini gösteriyor Can Yaman. Ona bir 'yanlış harekette' bulunursak, uygulamalı olarak neler olabileceğini gösteriyor.

Can Yaman bizi döver, buna itirazımız yok. İyi ama, tam olarak neden Can Yaman'dan dayak yiyelim ki?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mata leon 🦁 @umutduy

C a n Y a m a n ©🇹🇷08.11.1989 (@canyaman)'in paylaştığı bir gönderi ()Kendisinin spor konusunda yeteneklerinin farkındayız; zaten farkında olmamak imkansız.

Fakat neden bize bifiil ne tür 'dayaklar' yiyebileceğimizi gösterdiğini anlayamıyoruz. 

 

Ne dememiz gerek?

Ne dememiz gerek?

Can Yaman'a ne dersek oyunculuğunu tartışmaya açabileceğimizden emin değilim. Tam olarak ne noktada sportmen kişiliğinin karşısına oyuncu kişiliğini koyabileceğimizi bilmiyorum. Fakat ne dememizi istiyorsa bir an önce ülke olarak el ele tutuşup etrafında dönerek tekrarlamamız gerektiğini düşünüyorum.

80 milyon insan el ele tutuşur, çember oluşturur, ortada Can Yaman vardır ve bir avazdan şu dörtlük tekrarlanır:

"Hayatın harika, vücudun mükemmel
Kaslar, adonisler, bisepsler ne güzel
Sakallar, saçlar, jestler, mimikler
Can Yaman hepimizi bir güzel döver"
 
andac.uzel@demirorenmedya.com

Bu makaleye ifade bırak