Gündem
19.03.2017 - 10:05 | Son Güncelleme: 20.03.2017-8:09

Aşk ve Gurur son bölüm ardından 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Show TV ekranında yayınlanan yeni dizi Aşk ve Gurur 3. son bölüm ile dün akşam ekrana geldi. Pazar akşamlarının yeni dizisi Aşk ve Gurur'da Kenan ile Zeynep arasında ki yakınlaşma gün geçtikçe artıyor. Murat'ın evlilik teklifini kabul eden Zeynep, Kenan ve Murat arasındaki çekişmeye bir son vermek ister. Peki Aşk ve Gurur son bölüm ardından 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sitene Ekle

Aşk ve Gurur'un son bölümüde, Murat, annesi ve Şevval arasındaki bağı anlamaya çalışmaktadır. Ancak ikili arasındaki sırrın ne olduğunu bir türlü keşfedemez. Zeynep, Gülnaz’ın ölümüyle iyice içine kapanan Murat’ın evlilik teklifini kabul eder. Bir yandan da Kenan'la aralarındaki büyük çekişmeye karşı koymaya çalışmaktadır. 

Bu durum Kenan'la Zeynep'in arasının gerilmesine neden olur. Şevval, Kenan’ın daha önce annesine ait olan evi almış olmasından rahatsızdır. Kenan’ı kontrol altında tutabilmek için zaten en büyük hissedarı olduğu şirkette çalışmaya geri döner. Amacı Kenan’ı şirketten ve hayatından uzaklaştırıp büyük sırrını garanti altına almaktır. Kadir babasıyla arasındaki iplerin iyice gerilmesi nedeniyle evi terk eder. 

Diğer yandan Kadir ve Türkan artık birbirlerine olan duygularına hakim olmakta iyice zorlanmaktadır. Elif, kendi bölümünden Mert adında bir gençle tanışır. Mert Elif’e olan ilgisini gizlemez. Ancak Mert'in Elif'e olan hisleri karşılıksızdır. 

AŞK VE GURUR 4. BÖLÜM FRAGMANI


Yorum Yazın
Gönder
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
Osmanlı ordusunda yaya savaşçılara ne ad verilir?
©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX