19.05.2017 10:55 | Son Güncelleme:

Aşk ve Mavi dizisi 29. yeni bölüm fragmanı izleyiciyi heyecanlandırdı!

Aşk ve Mavi dizisi son bölümden hemen sonra yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Cuma akşamları ekrana gelen Aşk ve Mavi dizisi son bölümde Fidyeciler Refika yerine yanlışlıkla Hasibe'yi kaçırır. Cemal her şeyi bir kenara bırakıp harekete geçer. Mavi'nin gecenin bir yarısı aşermesi Ali ve Cemal'in başını derde sokar. İşte Aşk ve Mavi dizisi 29. yeni bölüm fragmanı ve detayları..

Aşk ve Mavi 28. yeni bölüm ile dün akşam ekrana geldi. Aşk ve Mavi 28. yeni bölümde Hasibe kaçırıldı ve fidye istendi. Ancak kaçıranların Hasibe yerine Refika'yı kaçırmak istedikleri ortaya çıktı.

AŞK VE MAVİ 29. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Fidyeciler Refika diye yanlışlıkla Hasibe'yi kaçırmıştır. Hasibe, kendisinin Refika olmadığını kanıtlamaya çalışırken Cemal de fidye parasını vermemenin yollarını aramaktadır. Mavi'nin gecenin bir vakti aşermesi Ali ve Cemal'in başını derde sokar. Fazıl, evdeki kavgadan, gürültüden sıkılmıştır. Biraz uzaklaşmak ister ama Refika durumu yanlış anlar. 

AŞK VE MAVİ 28.  BÖLÜM FRAGMANI 

AŞK VE MAVİ DİZİSİNİN KONUSU 

Ali, otuzlu yaşlarında zengin bir ailenin oğludur. Ahmet adında bir adamı öldürdüğü için uzun yıllar hapis yatmıştır. Hapishanenin son yıllarında mektuplaştığı Mavi ile tahliye olduğu gün tanışır ve ikili hemen evlenmeye karar verir. Mavi'nin hapishanede onca insan içinde mektuplaşmak için kendisini seçmesi tesadüf değildir. Mavi, yıllar önce ölen Ahmet'in kardeşidir. Amacı bu olaydan sonra hayatlarının kâbusa dönmesine neden olan adamı bulup evlendikleri gece öldürmektir; ancak bilmediği bir gerçek vardır. Asıl katil, Ali'nin abisi Cemal'dir. Ali, Cemal'in karısı ve çocukları olduğu için suçu üstüne alarak yıllarca onun yerine hapis yatmıştır. Aslında Ali, nikah işlemleri sırasında Mavi'nin kimliğini görüp her şeyi anlamış; ancak aşkı için susmuştur. Düğün gecesi ise Mavi, Ali'yi bıçaklar. Ali ufak bir yarayla kurtulur ve birlikte yaşamak şartıyla Mavi'den şikâyetçi olmaz. Mavi her ne kadar karşı çıkmaya çalışsa da, ikili arasında imkansız bir aşk başlayacaktır..

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy0