09.02.2018 08:23 | Son Güncelleme:

Aşk ve Mavi 53. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Aşk ve Mavi 52. bölümüyle izleyenleri heyecanlandırdı. ATV'nin büyük ilgi gören dizisi Aşk ve Mavi yeni bölümde Ali ve Mavi arasında gerginlik yaşandı. Peki Aşk ve Mavi 53. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ATV'nin ilgiyle takip edilen dizisi Aşk ve Mavi bu akşam 52. bölümü ile ekranlara geldi. Aşk ve Mavi 53. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı...

AŞK VE MAVİ 52. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

"Keşke ayağına gelip yalvarmasaydın bu adama!"

Mavi, Faysal'dan Ali'yle ilgili şikayetini geri almasını isteyecekken Ali gelir. Kocasının salıverildiğini gören Mavi çok sevinir ancak Ali, Mavi kendisini dinlemeyip Faysal'dan yardım istemeye gittiği için çok kızgındır. İkili kavga ederler. Mavi evi terk edip annesinin gecekondusuna yerleşir. Safiye arkadaşı Seher'in ön ayak olmasıyla pazarcılığa başlar. Refika komadan çıkar. Son yaşanan olayların hiçbirini hatırlamamaktadır. Doktorun stresten uzak durması gerek tavsiyesiyle Göreçkiler fakirleştiklerini Refika'dan saklamaya karar verirler. Refika'ya hala zenginlermiş gibi rol yaparlar. Mavi'ye aşık olduğunu fark eden Faysal, kızı Ali'den koparmak için Pembe'den yardım ister. Pembe Faysal'a yardım etmek için kolları sıvar. Hasibe ise İsmet'i eve döndürmenin yollarını aramaktadır. İsmet, Pembe'ye öyle bir oyun oynar ki kız bütün Ürgüp'e rezil olur. İsmet'i boşanmaktan vazgeçiremeyen Pembe, intikam için tüm Göreçkiler'i şoke edecek bir şey yapar.

AŞK VE MAVİ 52. BÖLÜM FRAGMANI

Bu habere ifade bırak
  • 1Mutluyum
  • 1Şaşkınım
  • 1Kararsızım
  • 2Kızgınım
  • 1Üzgünüm
Toplam Oy6