12.10.2018 09:46 | Son Güncelleme:

Aşk ve Mavi 74. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ali'ye büyük şok!

Aşk ve Mavi 73. son bölümü ile ekrana geldi. Ali, Yüksel ile çalışmaktan vazgeçmesi üzerine Yüksel'in hamlesi Göreçkiler'de şok etkisi yarattı. Aşk ve Mavi dizisi ekrana gelen son bölümde Ali yaşadığı şoku nasıl atlatacak. Peki Aşk ve Mavi ekrana gelen son bölüm ardından 74. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Aşk ve Mavi 73. son bölümü ile dün akşam ekrana geldi. Cuma akşamlarının sevilen dizisi Aşk ve Mavi ekrana gelen son bölümde Yüksel ile çalışmaktan vazgeçen Ali büyük şok yaşadı. Peki Aşk ve Mavi ekrana gelen son bölüm ardından 74. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

AŞK VE MAVİ YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Mavi, ölümden son anda kurtulmuştur. Yüksel'in ona bilerek yardım elini uzatmadığını asla öğrenemez. Fazıl, Elmas'la ilgili gerçeği öğrenmek üzeredir. Elmas'ın, Aydan'ı durdurabilmesi için çok az zamanı vardır. Mavi'nin ölüm tehlikesi atlattığını duyan Ali, Mavi'nin daha fazla üzülmemesi için Yüksel'le olan anlaşmasını fesheder. Yüksel, deliye döner ve Göreçkiler'e çok büyük bir zarar vermek ister. Cemal'le iş birliği yaparak onlara büyük bir darbe indirir. Neredeyse bütün müşterilerini kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalan Göreçkiler zor durumdadır. Ali, başlarına gelen bu felaketi kimin planladığını düşünürken tesadüfen şahit olduğu bir şey onu şaşkına çevirir.

AŞK VE MAVİ 73. BÖLÜM FRAGMANI

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 1Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy1