12.04.2016 20:32 | Son Güncelleme:

Asla Vazgeçmem 46. bölümde şoke eden sahne! - İzle

Asla Vazgeçmem yeni bölümde heyecan dorukta. İclal ve Nur’un kaçırıldığını öğrenen Yiğit zorlu bir karar vermek durumunda kalıyor. İkili bu durumdan kurtulabilecek mi? İşte Asla Vazgeçmem 46. yeni bölüm ve gelişmeler...

Asla Vazgeçmem yeni bölüm nefes kesiyor. Gold Film imzalı, yapımcılığını Faruk Turgut ve Şükrü Avcı'nın üstlendiği, başrollerinde Tolgahan Sayışman, Amine Gülşe, Şafak Pekdemir, Ayşegül Günay, Tugay Mercan, Yonca Cevher, Hülya gülşen Irmak, Ümit Yesin ve Yağızkan dikmen'in yer aldığı Asla Vazgeçmem yeni bölümde ekrana kilitliyor. 

ASLA VAZGEÇMEM YENİ BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

ASLA VAZGEÇMEM SON BÖLÜM ÖZETİ

“Asla Vazgeçmem”in 45. Bölümünde; İclal ve Nur’un kaçırıldığını öğrenen Yiğit,  çılgına döner. Kısa sürede bunu kimin yaptığını öğrense de,  onları kurtarmanın çok kolay olmayacağını da anlar. Fatih’in gizli kimliğini öğrenen Yiğit,  bu kaçırma olayında onunla birlikte hareket etmeye ikna olurken,  diğerlerini panikletmemek adına olayı gizli tutmaya çalışacak ancak bunda çok da başarılı olamayacaktır.  

İclal ve Nur, mecburi birlikteliklerinde hem sık sık kavga edecek hem de ağır bir hesaplaşma yaşayacaklardır. Cahit’den habersiz küçük bir kız çocuğu evlat edinerek eve dönüş vizesi almayı hedefleyen Nazan,  karşısında çok farklı bir Cahit bulacaktır. Bu zor süreçte en büyük desteği Elmas’tan kurtulmak için ona oynayan Aytül’den görecektir.  İclal ve Nur’a iyiyce yaklaşan Yiğit, hayatının en zor sorusuyla sınanacaktır.

ASLA VAZGEÇMEM SON BÖLÜM İÇİN TIKLAYINIZ

OYUNCULAR:

Tolgahan Sayışman
Yiğit

Amine Gülşe
Nur

Şafak Pekdemir
İclal

Ayşegül Günay
Aytül

Tugay Mercan
Cahit

Yonca Cevher
Nazan

Ümit Yesin
Tayyar

Yağızkan Dikmen
Emin

Poyraz Bayramoğlu
Mert

Tuğçe Kumral
Elmas

Gözde Mutluer
Yağmur

Bu habere ifade bırak
  • 1Mutluyum
  • 1Şaşkınım
  • 1Kararsızım
  • 1Kızgınım
  • 1Üzgünüm
Toplam Oy5