03.02.2015 - 11:32 | Son Güncelleme: 04.02.2015-8:44 A-A+

Asla Vazgeçmem dizisinin yayın tarihi belli oldu

Show TV’nin henüz yayına girmeden büyük ses getiren yıldırım aşkı hikayesi; Asla Vazgeçmem dizisinin merakla beklenen yayın tarihi belli oldu. Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği dizi, 12 Şubat Perşembe akşamı Show TV’de izleyicileri ile buluşacak.

Asla Vazgeçmem dizisinin yayın tarihi belli oldu

Sıfırdan zirveye yürümüş, hırçın bir ruh; Yiğit Kozan (Tolgahan Sayışman). Ateşe koşan pervaneler misali, aşka inanmayan bu karanlık adama tutkun iki kadın; Biri yıllarca süren derin bir uykudan uyanan çocuğunun annesi, diğeri yıldırım aşkının büyüsüne kapılan masum bir aşık. Yiğit (Tolgahan Sayışman), İclal (Şafak Pekdemir) ve Nur (Amine Gülşe). Sevda Kafesinde çırpınıp duran üç yaralı ruh.. Ya kafes onları boğacak… Ya tutsaklığa yalnızca aşk ışık olacak…
 
Asla Vazgeçmem’de başrolleri; Tolgahan Sayışman ve Amine Gülşe paylaşıyor. Yönetmen koltuğunda Nihat Durak’ın oturduğu dizide, Şafak Pekdemir, Ayşegül Günay, Tugay Mercan, Yonca Cevher, Ümit Yesin, Hülya Gülşen Irmak, Yağızkan Dikmen ve Poyraz Bayramoğlu rol alıyor. “Asla Vazgeçmem”, 12 Şubat Perşembe akşamı saat 20.00’de Show TV’de başlıyor!
Bilgi YarışmasıHangisi nasihat sözcüğünün eş anlamlısıdır?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.