Aslı Enver ve Murat Boz evleniyor mu?

Diyorlar ki barışmak üzerelermiş, düşünme aşamasındalarmış... Hatta evleneceklermiş!? En sevdiğim çift Murat Boz ve Aslı Enver'den yakın zamanda bomba bir "Barıştık" haberi gelmesini bekliyorum. Ay hadi inşallah!

Aslı Enver ve Murat Boz evleniyor mu?

En gözde çift

En gözde çift

Aslında ünlülerin yaşadığı ilişkiler hiçbirimizi hiçbir tarafından ilgilendirmese de, hepimiz kabul etmeliyiz ki bayılıyoruz kendimize konu edip enine boyuna konuşmaya!

Aslı Enver ve Murat Boz bu meseleyi en çok yaşadığım çiftti işte. İkisini de çok seviyordum ve birlikte olduklarında sanki amcamın oğlu, en beğendiğim kızla çıkmaya başlamışçasına sevindim. 

İhanet haberiydi, yeniden aşk pozlarıydı derken birden çok ciddi bir ayrılığa kadar geldi olay. Tabii bize yine hüsran...

 

Bu sefer dönmediler

Bu sefer dönmediler

Bahar Candan'ın isminin karıştığı saçma olaydan sonra bir süre ayrı kalmış olsalar da akabinde barıştılar. Çok uzun sürmedi ama bu süreçte özellikle Murat Boz'un üstüne - ben de dahil olmak üzere- epey gittik. Sonra "En iyisini Aslı bilir!" dedik ve yine çok sevdik ilişkilerini, yine ısındık.

Aileler tanıştı, Murat Boz'un annesi Nedret Hanım'la Aslı'nın samimi pozlarını gördük ve dedik ki, "Bu iş tamam, evliliğe gidiyorlar!" Sonra ne olduğunu çok da anlayamadığımız bir şekilde yolları ayırdıklarını söylediler ve bu sefer hızlı bir dönüş olmadı. 

Geç olsun güç olmasın

Geç olsun güç olmasın

Son ve kesin gözüken ayrılıkları nisan ayındaydı. Yani aslına baktığınızda topu topu 4 ay olmuş, öyle abartılacak bir süre değil. Ama iki kez ayrılınca ve kimse hakkında konuşmayınca çok kesin gözüyle baktık herhalde. 

Ama umutsuzluğa kapılmayalım! Çünkü önce Acun Ilıcalı'nın ucundan çıtlatmasıyla, sonra da magazin kulislerinde dönen haberlere göre ikili barışıyor.

Meğer Murat Boz zaten aylardır uğraşıyormuş barışmak için ama Aslı ağırdan alıp düşünmek istemiş. İyi de yapmış valla!

İlla haklı sebepleri vardır onun.

İddialar sadece barışacakları yönünde değil 

İddialar sadece barışacakları yönünde değil 

Şimdi en heyecanlı kısma geçiyorum. Ben böyle bir şey olacağını tahmin etmiştim aslında ama insanların ilişkileri hakkında haddimizden fazla öngörüde bulunmamamız gerekiyor bence. Ama şu kadarını söyleyebilirim sanki, bu ilişkinin ancak ciddi bir adım atılmaya karar verilirse tekrar başlayabileceğine inanıyordum. Söylenenlere göre öyle de olmuş, Murat Boz evlilik teklifiyle gitmiş Aslı Enver'e.

E, n'apsın çifte kumrular dayanamıyorlar ki ayrılığa. İki kere deneyimleyip gördükten sonra uzatmanın bir manası yok ki artık!

Hiç ayrılmamak üzere barışmaları en büyük temenni

Hiç ayrılmamak üzere barışmaları en büyük temenni

Tabii öyle aceleye getirip, "Kız elden gidiyor" mantığıyla da olmaması gerek evlilik teklifinin... Zaten öyle de değildir diye düşünüyorum, dışarıdan birbirini çok seven ve özellikle de kıskanan, dolayısıyla birtakım olaylar sonucu çabucak ayrı düşebilen bir çift imajı alıyorum.

Bunu çözmenin yolu elbette evlenmek değil ama evliliği düşünecek ve teklifle gidilecek kadar çok kafa patlatıldıysa, koca bir aşk vardır ortada. Dilerim bu söylentiler doğrudur ve bir daha hiç ayrılamamak üzere kalıcı olarak barışır, hatta evlenirler!
 

Bu makaleye ifade bırak