ASUS, Cerberus Serisi Oyuncu Klavyesi, Oyuncu Faresi ve Oyuncu Mouse Pad'ini Sunar

18.01.2016'de eklendi18.01.2016-11:50 'de güncellendi
Tüm oyun türlerine uygun LED arka aydınlatmalı USB klavye, iki elle de kullanılabilenoptik fare ve mouse pad

ASUS; Cerberus Oyun Klavyesi, Cerberus Oyuncu Faresi ve Cerberus Oyuncu Mouse Pad'ini tanıttı. Cerberus Serisi bu yeni oyun donanımları, yoğun geçen oyun maratonları için güvenilir ve dayanıklı donanım isteyen her türden oyuncuya sağlam kalite, hassas kontrol ve ergonomik konfor sunuyor.

TEMEL ÖZELLİKLER
•    Cerberus Oyuncu Klavyesi, sağlam ve su sıçramasına dayanıklı tasarıma, 12 makro tuşuna ve dayanıklı, kauçuk ayaklara sahip LED arka aydınlatmalı bir USB klavye.
•    Cerberus Oyuncu Faresi, anında hassasiyet ve doğruluk ayarı yapmayı sağlayan dört seviyeli DPI düğmesine sahip iki elle de kullanılabilen bir optik fare.
•    Cerberus Oyuncu Mouse Pad'i, hassas ve doğru kontrol imkanı sağlayan özel dokulu, sürtünmeye dayanıklı, sık dokumalı bir kumaş yüzeye sahip.

Cerberus Oyuncu Klavyesi
Cerberus Oyuncu Klavyesi, su sıçramalarına dayanıklı sağlam tasarıma, stabiliteyi arttıran kauçuk ayaklara ve özel makro tuşlara sahip LED arka aydınlatmalı bir USB oyun klavyesi. Tam SECC (çelik, elektro galvanizli, hadde çıkışlı sac) metal plaka ile üretilen Cerberus Oyun Klavyesi, yoğun bir biçimde aralıksız oyun oynamanın getirdiği zorlukların altından kolaylıkla kalkan sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahip. Su sıçramalarına dayanıklı tasarımı, yanlışlıkla dökülen sıvılara karşı koruma sağlarken, entegre tahliye delikleri ise sıvıların klavyenin içinde kalmasını önleyerek oyuna fazla ara vermeden kolayca temizleme imkanı sunuyor. Tamamen kauçukla kaplanmış ayaklar, Cerberus Oyun Klavyesi'nin en şiddetli oyunlarda bile her türlü yüzeyde kaymadan durmasını sağlıyor.
Cerberus Oyuncu Klavyesi, taktik esnekliği ve rekabet avantajı sağlamak için oyun içi komutları tek bir tuş vuruşuyla yerine getirme imkanı sunan 12 özel, erişimi kolay makro tuşla donatıldı.

Cerberus Oyuncu Faresi
Cerberus Oyuncu Faresi, imleç hassasiyetini ve doğruluğunu anında değiştirme imkanı sağlayan dört seviyeli DPI düğmesi içeren, iki elle de kullanılabilen konforlu ve şık bir optik oyun faresi. Oyunseverler, dört özelleştirilebilir hassasiyet düzeyi sayesinde normal oyun sırasında ve üstün hassasiyet gerektiğinde doğru hıza anında geçiş yapabilirler. Renkli LED gösterge ise hangi hassasiyet seviyesinde olduğunuzu bir bakışta görebilmenizi sağlıyor.
Cerberus Oyuncu Faresi, hem sağ hem de sol ele mükemmel bir şekilde uyuyor ve istediğiniz gibi kavrama imkanı sunuyor. Oyunun en heyecanlı anlarında bile serin kalan ve ter yüzünden kaymayı engelleyen kauçuk yanları sayesinde, kontrolü hiç kaybetmeden konforlu bir oyun deneyimi yaşabilirsiniz.

Cerberus Oyuncu Mouse Pad'i
Cerberus Oyuncu Mouse Pad'i, Cerberus Oyuncu Faresi'ni mükemmel bir biçimde tamamlıyor ve oyunculara daha da fazla hakimiyet olanağı sunuyor. Birinci sınıf sık dokumalı bir kumaşla kaplı Cerberus Oyuncu Mouse Pad'i, hassas ve doğru kontrol gerektiren oyunlar için özel dokulu bir yüzeye sahip. Cerberus Oyuncu Faresi'nin yanı sıra her türlü optik ve lazer fareyle mükemmel çalışan mouse pad, tüm ortamlarda ileri düzey bir oyun deneyimi sunuyor. Cerberus Oyuncu Mouse Pad'i, Asus tasarımcılarının optimum dokunuşu, konforu ve dayanıklılığı sunan bir mouse pad yaratmak için yaptıkları kapsamlı testlerin sonucunda ortaya çıktı. Sürtünmeye dayanıklı ve işlenmiş kenarları ile Cerberus Oyuncu Mouse Pad'i, oyun oynayarak geçen uzun bir yaşama eşlik edecek şekilde geliştirildi.