13.01.2018 - 01:30 | Son Güncelleme: 13.01.2018-1:30 A-A+

At binme dersi alıyor

‘Bir Zamanlar Çukurova’ dizisiyle ekrana dönmeye hazırlanan Vahide Perçin, rolü için bir aydır at binme dersi alıyor.

At binme dersi alıyor

ABDULLAH MALKOÇ

Başrolünü oynadığı ‘Anne’ dizisi yedi ay önce final yapan Vahide Perçin, çekimleri iki hafta sonra başlayacak, ATV’nin yeni dizisi ‘Bir Zamanlar Çukurova’yla ekrana dönmeye hazırlanıyor. Oyuncu, Faruk Teber’in yönetenliğini yapacağı dizide 1970’lerin Adana’sında geleneklerine sıkı sıkıya bağlı, kuralcı, iyi bir eğitim almış ve Fransızca bilen Hünkâr Hanım karakterine hayat verecek. Perçin’in uzun süredir gelen projeleri değerlendirdiği ve yapımcılığını Timur Savcı’nın yaptığı bu dizinin senaryosunu beğendiği için teklifi kabul ettiği öğrenildi. 


Mahsun ya da Erkan

Ailesinden kalan işleri tüm zorluklara rağmen sürdürmeye çalışan, asil bir kadın olarak kamera karşısına geçmeye hazırlanan oyuncu, at üzerindeki sahneleriyle de çok konuşulacak. Rolü için yaklaşık bir aydır at binme dersleri alan Perçin, Polonezköy’deki binicilik kulübünde özel hocayla çalışmalarına devam ediyor. Bazı sahnelerde Fransızca konuşacak olan oyuncuya, projede erkek partner olarak Mahsun Kırmızıgül ya da Erkan Petekkaya’nın eşlik edeceği konuşuluyor. 

Yeni yıl öncesi bu 4 klişeyi atlamayın!

Bilgi Yarışmasıİki solistin birlikte şarkı söylemelerine ne denir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.