14.09.2017 10:07 | Son Güncelleme:

Ateşböceği dizisi 12. yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Ateşböceği 11. son bölümüyle dün akşam ekrana geldi. Star TV'nin ilgiyle izlenen dizisi Ateşböceği'nde Aslı'nın yaşadığı kötü sürpriz neydi? Aslı ile Barış arasında soğuk rüzgarlar mı esiyor? Ateşböceği dizisinin merakla beklenen 12. yeni bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı.

İş gereği bir arada olan Barış ve Aslı bu iş sayesinde aralarındaki buzları eritecek. Öte yandan Emrah'ın tavırlarından hoşnut olmayan Barış bu konuda Aslı'yı uyarır fakat Aslı tarafından pek dikkate alınmaz yalnız bu durum Aslı'nın başına iş açacaktır.

Aslı’yı kötü bir sürpriz bekliyor!

Aslı ve Barış sonunda Veli'nin açığını yakalamış; bu işi bitirmek için yine bir maceraya atılmışlardır. Ama bu sefer Cahide'nin yönlendirmesiyle İlayda da olaylara dahil olur. İlayda'nın varlığı ile Aslı'nın ajanlık planları suya düşer. Barış'ın, Emrah'la ilgili uyarılarını dikkate almayan Aslı'yı kötü bir sürpriz beklemektedir.

ATEŞBÖCEĞİ ZİRVEYİ BIRAKMADI

Ateşböceği son bölümüyle 20+ABC1 kategorisinde birinci oldu!

Ateşböceği, yayınlanan son bölümünde 20+ABC1 kategorisinde 4,36 izlenme oranı ve 13,21 izlenme payı ile en çok izlenen yapım oldu. 

Aslı ile Barış aşkına sahip çıkabilecek mi?

Kadırga sorunu çözülene kadar aralarındaki küskünlüğe bir süre ara veren Aslı ve Barış mahalleyi kurtarmak için el ele verir ama Veli çoktan kartlarını oyuna süremeye başlamıştır. Fakat olaylar Cahide'nin de işin içine girmesiyle yön değiştirir...

Başrollerini Seçkin Özdemir ve Nilay Deniz paylaştığı dizinin oyuncuları arasında Seda Güven, Durul Bazan, Belma Canciğer, Şebnem Dilligil, Gözde Çığacı, Çağrı Çıtanak, Berkay Tulumbacı, Alicia Kapudağ, Umur Yiğit Vanlı, Lal Tayra Bahar, Çiğdem Aygün, Aslı Samat Ve Derya Alabora yer alıyor. 

Senaryosunu Ebru Hacıoğlu’nun yazdığı, Mia Yapım imzalı projenin yönetmen koltuğunda ise Kiralık Aşk dizisinden tanıdığımız Barış Yöş oturuyor. 

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy0