Kayseri

Yerel Haber
04 Ekim 2017 - 12:09

Avrupa Kupalarında ‘Kocasinan' Damgası

IHA

Masa Tenisinde Milli Takımı temsil eden Kocasinan Belediyesi Spor kulübü Masa Tenisi Takımı, Avrupa Masa Tenisi Federasyonu ETTU kupasında C grubunu lider tamamlayarak 2.tura yükseldi.
Kocasinan’ı ve Türkiye’yi her defasında gururlandıran Kocasinan Belediyesi Spor kulübü Masa Tenisi Takımı, C grubunda Bursaspor, İspanya ve Belçika takımlarıyla mücadele etti. Bursaspor’u 3-0 hükmen yenen Kocasinan Belediyesi Spor kulübü Masa Tenisi Takımı, İspanya’nın Hotel PatriaPriego ve Belçika’nın TT Vedinamur takımlarına kök söktürerek aynı sonuçla 3-1 yendi. Müsabakalarda rakipleri karşısında üstün bir oyun sergileyen Kocasinan Belediyesi Spor kulübü Masa Tenisi Takımı, topladığı 7 puan ile grubunu ilk sırada tamamlayarak 2.tura yükseldi.
Başarılarından dolayı sporcuları tebrik eden Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, “Masa Tenisinde Milli Takımı temsil eden sprocularımızı ve Milli Takım Antrenör Halil Adak’ı kutluyor, başarılarının devamını diliyorum. Elde ettiği başarılar sayesinde tarihe altın harflerle geçen Masa Tenisi Takımımız her defasında bizim gururumuz oluyorlar. İnşallah başarılarımızı artırarak devam ettireceğiz. Bizlere bu gurur yaşattıkları için Kayseri ve ülkemiz adına bir kez daha teşekkür ediyorum. Gerek Kocasinan Belediyesi olarak gerekse şahsım her zaman sporcularımızın yanındayız” diye konuştu.
Kocasinan Belediyesi Spor kulübü Masa Tenisi Takımını TMTF Başkanı Kerim Koç da tebrik etti. Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Kerim Koç, “Masa tenisine katkılarını her yıl artırarak devam ettiren Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’ı, Yönetim Kurulumuz ve camiamız adına teşekkür eder, başarıda büyük emeği olan Milli Takım Antrenör Halil Adak’ı canı gönülden tebrik ederim. Camiamıza hayırlı olsun, bu başarı hepimizin” ifadelerini kullandı.

KayseriYerel Seçim Sonuçları

Kayseri Hava Durumu

16°CŞİMDİPAZARTESİ
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.