04.04.2013 - 16:57 | Son Güncelleme: 04.04.2013-16:59 A-A+

Avşar ile Doğulu ilk kez kötü oldular

Çocukların en çok sevdiği kahramanlar arasında yer alan Aslan Max’in yeni filminde Hülya Avşar ile Kenan Doğulu seslendirme yaptı. “Max Maceraları - Dinoterra”da, filmin kötü kadını Kraliçe Felina’yı Hülya Avşar, Aslan Max’ın ezeli rakibi Gölgelerin Efendisi’ni Kenan Doğulu seslendirdi.

Avşar ile Doğulu ilk kez kötü oldular

MİLLİYET MAGAZİN SERVİSİ

 

 Aslan Max ise ünlü sunucu Yekta Kopan’ın sesiyle hayat bulacak. Max Maceraları Dinoterra 3 Mayıs’ta vizyona girecek. İlk kez bir animasyon filminde bir kötü karakteri seslendireceğini belirten Hülya Avşar, “Film, aslında çocuklara birlik olmanın, takım olmanın ve arkadaşlığın önemini anlatıyor. Hayattaki çoğu zorluğu aşmanın yolu bunlardan geçiyor. Aslan Max’ın diğer maceraları da bu temayı vurguluyordu. Yani günümüzde unutulan bazı değerleri çocuklara aşılamaya çalışıyor ve bunu da onların ilgisini çekecek güncel temalar üzerinden yapıyor.” 
 
"Ters köşe oldu"
Filmin ana kötü karakteri, Aslan Max’ın ezeli düşmanı Gölgelerin Efendisi'ne ses veren Kenan Doğulu ise stüdyoda çok eğlendiğini söyledi ve “Kötü karakteri seslendirme önerisi benim için aslında ters köşe oldu. İlk kez bir kötü karakteri seslendirdim. Bu, ben dahil hiç kimsenin aklına gelmeyecek bir durum oldu. Seve seve kabul ettim ve iyi seslendirmeye çalıştım. Umarım, çocuklar bu karakteri de iyiler kadar severler” diye konuştu. Avşar’ın seslendirdiği Kraliçe Felina karakteri ile güçlerini birleştirerek, Aslan Max’a karşı savaşacak. Geçen yıl film serisinin bir önceki versiyonunda ise Sezen Aksu, Engin Altan Düzyatan ve Özge Özpirinçci seslendirme yapmıştı. 
Etiketleravşar,doğulu
Bilgi YarışmasıRayların döşenmesiyle bir araya gelmiş yollara ne ad verilir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.