Ankara

Yerel Haber
27 Mayıs 2014 - 10:45

AYAŞ BELEDİYE BAŞKANI TAŞAN HIZLI BAŞLADI

IHA

Ayaş Belediye Başkanı Bülent Taşan, göreve gelmeden önce Ayaş halkına verdiği sözleri yerine getiriyor.
Ayaş Belediye Başkanı Taşan halka verdiği sözleri yerine getirmeye başladıklarını belirterek, "Hiçbir siyasi parti gözetmeksizin halkıma hizmet edeceğime söz verdim. Ayaş'ımızın güzelliği için, yeni ve kalıcı projelere hayata geçireceğim. Mahallelerimizde, sokaklarımızda ve köylerimizde ayak basmadığımız, dokunmadığımız hiç bir yer kalmayacak. Ayaş tarihiyle kültürüyle modern ilçe olmak zorundadır. Ayaşlı hemşerilerimin rahatlığı için "yapamazsınız, cesaret ister" denilenleri yapacağız. Biz halkımızla el ele gönül gönül'e verdik. Onun içindir ki köklü değişiklikleri yapacak cesaretimizde var gücümüzde var. Bu anlayışla başladığımız yeni çalışma dönemimizde vatandaşlarımızın taleplerini karşılayacağımız hizmet programını hayata geçirmeye başladık. Bunun içinde sorunları yerinde görerek çözüyoruz. Artık sahalardayız" diye konuştu.
Çalışmalarına hız veren Ayaş Belediyesi Ayaş merkeze en uzak köy olan Gençali köyünden yapılanmaya başladı. Köyün en büyük sorunu olan su sorununa çözüm bulan Bülent Taşan, "Muhtarlarımızla birlik ve beraberlik içerisinde çalışıyoruz ve çalışmaya da durmaksızın devam edeceğiz. Yapılanmaya merkeze 46 km uzaklıkta olan Gençali köyümüzden başladık. Yol, kilit parke ve asfalt sorununu da en kısa zamanda çözeceğiz. Köyümüzün estetiği için atıl durumda olan yerleri yıkmaya devam ediyoruz. Halkımızın ortak kullanımı olan kültür merkezinin de inşaatını tamamlayarak Gençali köyümüzün hizmetine sunacağız" dedi.

Etiketler: Ankara Haberleri
AnkaraYerel Seçim Sonuçları

Ankara Hava Durumu

18°CŞİMDİPAZAR
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.