09.02.2018 - 01:30 | Son Güncelleme: 09.02.2018-9:55 A-A+

‘Aynı sahnede olmak büyük onur’

Gülşen, yeni projesinin tanıtımını yapan eşi Ozan Çolakoğlu’na, “Sen her şeyinle harikasın Ozan” sözleriyle destek verdi.

‘Aynı sahnede olmak büyük onur’

Emrah Akçaay

Ozan Çolakoğlu Orkestrası, Jolly Joker Vadistanbul’da görkemli bir konsere imza attı. Çolakoğlu, yeni projesi kapsamında ekibini ilk kez görücüye çıkardı. Dostlarının destek verdiği prodüktör, eşi Gülşen, Edis ve Yıldız Tilbe’yle sahne aldı. Aranjör, birlikte çalıştığı Tarkan, Ajda Pekkan ve Demet Akalın gibi sanatçıların parçalarını düzenleyerek oluşturduğu repertuvarıyla 2.5 saat konuklarını coşturdu. 

Göğüs dekolteli siyah elbisesiyle meraklı bakışları üzerinde toplayan Gülşen, eşine övgüler yağdırdı. “Sen her şeyinle harikasın Ozan” diye bağıran şarkıcı, “Böyle bir müzik adamıyla aynı sahnede olmak büyük onur” şeklinde konuştu. ‘Her şey aşktan’ yazan dövmesiyle dikkat çeken Gülşen, fit olmasını bütün gün oğlu Azur’un peşinden koşmasına bağladı ve ekledi: “Daha dün doğmuştu, zaman ne kadar çabuk geçti!” 

Geçtiğimiz günlerde yıllardır küs olduğu Sezen Aksu’yla barışan Yıldız Tilbe, muhabirlerin “Düet sürprizi gelir mi?” sorusuna, “Herkes istiyor ama önemli olan Sezen’in ne dediği” yanıtını verdi. 

Bilgi YarışmasıBalalayka hangi ülkenin enstrümanıdır?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
Hangisi "Misak-ı Milli" ifadesinin Türkçe karşılığıdır?
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.