04.10.2012 - 02:30 | Son Güncelleme: 04.10.2012-0:42 A-A+

Aysun Kayacı evleniyor

Bir dönem podyumların en aranılan mankenlerinden biri olan Aysun Kayacı(31), ay sonunda nikah masasına oturmaya hazırlanıyor.

Aysun Kayacı evleniyor

MAGAZİN SERVİSİ

Kayacı, önceki yaz Bodrum tatilinde beraber görüntülendiği, Londra’da yaşayan yatırımcı sevgilisi Efe ile 27 Ekim’de nikah masasına oturacak. Kayacı geçen yıl rol aldığı “+18” isimli sit - com’un çekimleri bitince Londra’ya sevgilisinin yanına yerleşmişti. Yeditepe Üniversitesi Tarih Bölümü’nü bitirdikten sonra Londra’da The University of Manchester’da Osmanlı tarihi üzerine uzmanlık eğitimi alan Kayacı, son dönemde eski yaşantısının aksine gözlerden uzak ve sakin bir hayat sürmeyi tercih ediyor.
Bu nedenle aile fertlerinin ağırlıklı olduğu 80 kişilik sade bir düğün organize eden Kayacı, davet ettiği arkadaşlarının kalacağı otele kadar bütün ayrıntılarla kendisi ilgileniyor. Kayacı, Seray Sever başta olmak üzere İstanbul’dan gidecek yakın arkadaşlarıyla en mutlu gününü paylaşacak. Düğün sonrası eşiyle uzun bir Amerika seyahatine çıkacak olan Kayacı, kasım ayında İstanbul’a yerleşecek ve gelen dizi ve film teklifleri arasından seçim yapacak.

YORUMLAR
(1)
Bilgi Yarışması"Gemiler" adlı şarkısıyla tanınan sanatçı kimdir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.