GündemRSS
29.08.2013 - 19:05 | Son Güncelleme: 29.08.2013-19:04

Aziz Yıldırım Veda Etti Son Dakika (aziz yıldırım istifa)

Aziz Yıldırım Fenerbahçe'ye veda etti.Aziz Yıldırım artık ben yokum dedi.Aziz Yıldırım Fenerbahçe'ye resti çekti mi?

Sitene Ekle
Aziz Yıldırım Veda Etti Son Dakika (aziz yıldırım istifa)

Aziz Yıldırım Fenerbahçe'ye veda etti.Aziz Yıldırım artık ben yokum dedi.Aziz Yıldırım Fenerbahçe'ye resti çekti mi?

Skorer.com, bir özel habere daha imza atıyor ve futbol dünyasına bomba gibi düşecek son dakika gelişmesini duyuruyor. Aziz Yıldırım bugün yapılan Yönetim Kurulu toplantısında çalışma arkadaşlarına veda etti ve 'bundan sonra ben yokum' dedi...
UEFA'nın Fenerbahçe'ye verdiği ceza ve CAS'ın bu cezayı onaması sonrasında bugün UEFA da son kararını açıkladı. Fenerbahçe yönetimi ise tüm bu gelişmeler sonrasında akşam saatlerinde kritik bir toplantı yaptı. Yönetim Kurulu toplanısından Olağanüstü Genel Kurul kararı çıktı... Kurul, 26 Ekim'de olacak...
 
Şükrü Saracoğlu Stadı'nda gerçekleştirilen, Başkan Aziz Yıldırım ve Yönetim Kurulu üyelerinin katıldığı toplantı, CAS tarafından onanan 2 yıllık men cezası sonrasında sarı lacivertli kulübün yol haritasını belirlendi.
 
 
Fenerbahçe Yönetim Kurulu, Olağanüstü Genel Kurul kararı aldı... Genel Kurul, 26 Ekim 2013'te yapılacak... Bu tarihte çoğunluk sağlanamazsa kurul 2 Kasım 2013'te yapılack.
 
İşte Fenerbahçe'nin resmi internet sitesinden yapılan açıklama;
 
Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu, 29.08.2013 tarihli Yönetim Kurulu Toplantısında, seçimli olağanüstü genel kurul kararı almıştır.
 
İlk toplantı tarihi olarak, 26 Ekim 2013 belirlenmiştir.
 
Tüzük gereği belirlenen ilk Olağanüstü Genel Kurul tarihinde çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci toplantı 2 Kasım 2013 tarihinde yapılacaktır.
 
Genel Kurul toplantı gündemi, ilerleyen günlerde belirlenecek ve kamuoyu ile paylaşılacaktır.
 
Kararın, tüm Türkiye ve camiamıza hayırlı olmasını dileriz.
 
Mehmet Demirkol'dan Fenerbahçe'nin seçime gitme kararını yorumladı
 
 Fenerbahçe'nin olağanüstü seçim kararı almasının hemen ardından NTV Spor canlı yayınına katılan Mehmet Demirkol, "Beklenen bir karardı. Esas beklenen Aziz Yıldırım ya da onun göstereceği birisi mi aday olacak? O zamana kadar yargı süreci tamamlanır mı tamamlanmaz mı bilinmez. Şuan herkes bunun peşinde Aziz Yıldırım katılabilecek mi? Birisini işaret edecek mi? Herkes aslında bunu merak ediyor.
 
Aziz Yıldırım Olağanüstü Genel Kurul'a gidilebileceğini daha önceden belli etmişti!
 
Af getireceğini söylemişti yasaklı olanlara. Yeni bir durum var artık Fenerbahçe'de ama bugünden sonra neler olacak bilmiyorum çatlak sesler yükseldi. Aziz Yıldırım bu işin işinde olacağım derse çıkacak adaylar farklı olmayacağım derse çıkacak adamlar farklı o yüzden bekleyip görmek en iyisi." diye konuştu.

En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
MİLLİYET.TV
En Çok Konuşulan Haberler
Haç esnasında Kâbe etrafında dönerek yapılan ibadete ne ad verilir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.