Magazin
12.05.2012 - 10:52 | Son Güncelleme: 12.05.2012-10:56

Bacak bacak üstüne atan seyirciye ayar

Beyaz Show'a konuk olan Türk Sanat Müziği'nin divası Bülent Ersoy önde oturan seyircilerden genç bir kızı bacak bacak üstüne atıyor diye fena haşladı...

Sitene Ekle

Programda Bülent Ersoy giydiği mavi elbise ve sarı-lacivert göz makyajıyla dikkat çekerken asıl şaşırtan yanı ise  Ersoy'un daha sahneye çıkmadan önce Kanal D izleyicilerinin ekranlarında mavi görüntüyle karşılaşması oldu.
 
FİLTRE TAKTIRDI
 
Gerçek daha sonra Bülent Ersoy'un yayına çıkmasıyla anlaşıldı. Ekrandaki görüntünün farklı olmasının sebebi filtre kulanılmasıydı. Anlaşılacağı gibi Bülent Ersoy uzun zaman sonra ekranlara çıkmak için Beyaz Show ekibine filtre şartı koymuş.
 
Bülent Ersoy canlı performans sergilediği programda karşısında bacak bacağa oturan geç kıza "indir o kalın bacaklarını, kırarım" dedi. Diva ayrıca canlı yayında içki isteyerek Beyaz'ı zor durumda bıraktı.

Etiketler:
Bilgi YarışmasıAşağıdakilerden hangisi nota değildir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara

Astroloji
Oldukça hızlıyızBugün ne yapılabilir ? Bugünlerde istikrar sağlamak ve süregelen işlere iyi bir temel atmak için daha bilinçli davranabiiriz.
©Copyright 2012 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.