14.04.2016 15:58 | Son Güncelleme:

Bade İşçil’in adres davasında karar

Yengesi Bade İşçil’in Nişantaşı’ndaki evinin açık adresini sosyal medyada paylaştığı iddiasıyla hakkında dava açılan Tarkan Süalp, tüm suçlardan beraat etti. Peki Bade İşçil kimdir? İşte hayatı ve kariyeri hakkında merak edilenler...

İstanbul 48’inci Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen davanın karar duruşmasına, şikayetçi Bade İşçil Süalp ve tutuksuz sanık Tarkan Süalp katılmadı. Tarafları avukatları temsil etti. Duruşmanın başlamasının ardından İşçil’in avukatı şikayetlerinin devam ettiğini belirterek, “Sanığın sosyal medyada paylaştığı ‘Gerçeği söylersen geçmişinin parçası olur ama eğer yalan söylersen geleceğinin parçası olur’ sözünde ima yoluyla tehdit vardır. Cezalandırılmasını istiyoruz” dedi.

Sanık Tarkan Süalp’in avukatı ise suçlamayı kabul etmeyerek, müvekkilinin beraatini talep etti.

Davayı karara bağlayan mahkeme, Tarkan Süalp’in “kişisel verileri hukuka aykırı olarak ele geçirmek ve yaymak" ve “sesli, yazılı veya görüntülü hakaret" suçlarını işlediğine dair kanaat oluşmadığında hükmetti. Mahkeme, 2 yıl 3 aydan 6 yıla kadar hapsi istenen Süalp’in tüm suçlardan ayrı ayrı beraatine karar verdi.

“O PAYLAŞIMDA HAKARET YOKTU”

Tarkan Süalp, geçtiğimiz salı günü görülen duruşmaya gelerek ifade vermişti. Tarkan Süalp, sosyal medyada Bade İşçil’in evinin adresini kesinlikle yayınlamadığını söyleyerek, "Adres veren ben değilim. Haber yapan kişiye böyle bir bilgi vermedim. Instagram’da paylaştığım ’Gerçeği söylersen geçmişinin parçası olur ama eğer yalan söylersen geleceğinin parçası olur’ şeklindeki sözlerimde de hakaret amacı yoktu” ifadelerini kullanmıştı.

BADE İŞÇİL KİMDİR?

8 Ağustos 1983 yılında Türkiye’nin en büyük Şehri olan İstanbul’da doğdu.Ailesi Romanya ve Bulgaristan kökenlidir.1999 tarihinde annesi ile babası ayrılmışlardır.Annesinin ismi Kadriyedir.Üniversite eğitimini Yeditepe Üniversitesi Moda ve Tasarım bölümünde almıştır.

Televizyon ekranlarına çıkması star tv programı ile olmuştur.Bu programın ismi Evlere Şenlikti ve sunuculuğunu kendisi yapmıştır.Oyunculuğa olan merakınla beraber Yönetmen Andaç Haznedaroğlu ile keşfedildi.İlk dizide oynadığı dizi filminin adı Gülpare dizisi olmuştur.İpek Bilgin ile Ümit Çırak’tan oyunculuk konusunda ders almıştır.2007 tarihinde Cine5 isimli Televizyon kanalında Metropol Cafe isimli komik dizide rol almıştır.2009 ile 2011 tarihle arasında ise Ezel dizisinde rol aldı ve burada Şebnem Sertuna karakterini canlandırmıştır.Ezel dizisinin sol bulmasından sonra Kuzey Güney isimli dizide rol almıştır.Bu dizide baya popüler olmuş bir dizidir.Ayrıca bu dizideki rolünle ödülde almıştır.Bu dizide Kanal D ekranlarında oynamış ve başarılı bir grafik çizerek izlenmiştir.

Moda ile Tasarım konusunda eğitim almasının verdiği kendine öz güven ile kendisine ait bir moda evi açmanın en büyük hayali olduğunu belirtmiştir.Uzun ve hızlı yürüşler yapmayı seven ünlü Reklam filmlerindede oynama başarısı gösterdi.

Bade İşçil Evlimi Boyu Kaç?

Evet, kendisi 2013 tarihinde İşadamı Malkoç Sualp ile evlenmiştir. Boyu 1.73’dür.

Oynadığı diziler:
2006 – Gülpare
2007 – Metropol Cafe
2009-2011 – Ezel
2011-2013 – Kuzey Güney

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy0