Sinema

07.11.2017 - 15:26 | Son Güncelleme: 07.11.2017-15:48

Bahar Öztan'ın sağlık durumu nasıl?

Bahar Öztan'ın sağlık durumunda yeni gelişmeler var mı? Yeşilçam'ın en unutulmaz kadın yüzlerinden Bahar Öztan yumurtalık kanseri nedeniyle yoğun bakıma alınmıştı. Peki Bahar Öztan şu an nasıl?

Sitene Ekle

Bahar Öztan'ın sağlık durumu sevenlerini üzmüştü. Yakalandığı yumurtalık kanseriyle mücadale eden Bahar Öztan 11 saat süren ameliyatın ardından yoğun bakıma alınmıştı. Yeşilçam'ın gemzeli güzeli olarak bilinen Bahar Öztan şimdi nasıl?

 Bahar Öztan'ın yakın dostu Burhan Akdağ ünlü sanatçıyı hastanede ziyaret ettikten sonra sosyal medya hesabından şunları yazdı;

''Bahar Öztan'dan güzel haberler var… Aysun ile Bahar'ı ziyarete gittik. Canı lahmacun istemiş, lahmacun götürdük. Çok az bir parça yiyerek özlemini giderdi. 20 gündür hastanede olan Bahar'ı çok iyi gördüm. Her geçen gün daha iyi oluyor. Birkaç gün daha hastanede kaldıktan sonra inşallah taburcu olacak. Bu sırada kemoterapi dönemi başlayacak. Bunu da hastaneye birlikte gidip gelerek atlatacağız inşallah… Her zamanki gibi Bahar'ımıza iyi enerji ve dualarınızı eksik etmeyin.''

BAHAR ÖZTAN KİMDİR?

Bahar Öztan, 11 Ağustos 1962 İskenderun'da doğdu. Çocukluğu ve gençliği İstanbul'da geçti. Ekrana ilk kez bir saç şampuanı Reklamıyla çıktı. Sayısız reklam filminde yer almıştır. Bu reklamlardan sonra halk ona 'Gamzeli Güzel' olarak tanımaya başladı. Dönemin fotoromanlarından dolayı büyük bir ilgi topladı. Bu fotoromanlardan bazıları, Çarli'nin Melekleri ve Barış Mançoile birlikte yer aldığı fotoromanlardır. Herkesin beğenisini kazanan Bahar Öztan, kısa süre sonra, Şaşkın Milyoner filmiyle sinema hayatına girdi. Yeşilçam'ın en önemli oyuncalarından olmuştur. Sürekli teklif almaya başlayan Bahar Öztan, 1987 yılında ilk kez İzmir Fuarı'nda Bülent Ersoy'la halk konserlerinde ve Seda Sayan'la çalışmaya başladı. O günden sonra yurt içi ve yurt dışı çalışmalarına başladı. 


1991 yılında Bodrum Yalıkavak butik oteli Spring Otel'i işletmeye başladı. 1993'te evlendi ve iki yıl sonra bir oğlu oldu. 1999'da Bodrum'da bir Prens Prenses isimli bir anaokulu açtı. 2001 yılında Amerika'ya gitti. 2007 yılında tekrar İstanbul'a yerleşti. En son 2007 yılında Koliba Film'in çektiği, aşk Kapıyı Çalınca ve ayrıca Erler Film'in çektiği Görgüsüzler dizilerinde oynadı. 


Hafta Sonu Nereye Gidelim?
    Haftanın Filmleri
    Dünya hayatının sona ermesine ne ad verilir?
    ©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
    İlginizi ÇekebilirX