30.01.2017 - 09:26 | Son Güncelleme: 30.01.2017-9:28 A-A+

Bambaşka üç kadının özgürleşme hikayesi: Yutmak

Ece Dizdar, Başak Daşman ve Merve Dizdar’ın yer aldığı 'Craft Tiyatro’nun yeni oyunu 'YUTMAK' Şubat ayında tiyatro severlerle buluşuyor.

Bambaşka üç kadının özgürleşme hikayesi: Yutmak

Özgürleşmek için birbirlerine destek olan heyecanlı, kırılgan, ölüm orucuna yatmış, yüksek obsesyonlu, terk edilmiş, daha önceki alışkanlıkları olmadan devam eden 3 kadının hikayesini anlatan Craft Tiyatro’nun yeni oyunu 'Yutmak' çok ses getirecek.
 
Stef Smith’in yazdığı Çağ Çalışkur’un çevirdiği ve İbrahim Çiçek’in yönettiği 'Yutmak' oyunu şubat ayında Craft Kadıköy sahnesinde başlayacak.
 
OYUN HAKKINDA

"Ben genellikle dünyadaki en tuhaf insan olduğumu sanırdım, ama sonra dünyada o kadar çok insan var ki, kendini benim kadar tuhaf hisseden ve benimle aynı biçimde arızalı başka biri olabilir diye düşündüm. Onu hayal ettim ve onun da beni hayal ettiğini düşündüm. Sen eğer ordaysan bunu okuduğunu umut ediyorum ve bilmelisin. İşte ben de buradayım ve en az senin kadar tuhafım" diyen üç kadının hikayesi…
 
Uzun süren ilişkisini kaybeden, terk edilmiş, hayatını daha önce hiç sorgulamadığı alışkanlıkları olmaksızın devam ettirmek zorunda kalan Rebecca. Dünyanın çok kötü bir yer olduğuna inanan, yüksek obsesyonlu, ölüm orucuna yatmış, kendini evine hapsedip iyileşmeyi bekleyen Anna. Yanlış bedende doğduğunu düşünen, heyecanlı, kırılgan, umutlu ve çok yalnız Sam...

Üçünün yolları kesişir ve özgürleşmek için bilerek ya da bilmeyerek birbirlerine destek olurlar.

Bilgi YarışmasıKabıyla birlikte tartılan bir nesnenin kabının ağırlığına ne denir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.