Balıkesir

Yerel Haber
13 Eylül 2019 - 15:06

Bandırma'da Fotoğraf Yarışmasının Sonuçları Belli Oldu

Bandırma’da fotoğraf yarışmasının sonuçları belli oldu

Ümit BABACAN/BANDIRMA,(Balıkesir),(DHA)- BALIKESİR’de Bandırma Belediyesi’nin 30. Uluslararası Bandırma Kuşcenneti Kültür ve Turizm Festivali kapsamında düzenlediği “Bandırma Kuşgölü ve Çevresi” konulu fotoğraf yarışması sonuçlandı.

Bandırma Belediyesi’nin 30. Uluslararası Bandırma Kuşcenneti Kültür Ve Turizm Festivali kapsamında düzenlediği “Bandırma Kuşgölü ve Çevresi” konulu fotoğraf yarışmasında dereceye girenler, jürinin seçiminin ardından belirlendi. Yarışma jurisinde, Aramis Kalay, Levent Yavuz, Ömer Lütfi Bakan, Prof. Dr. Savaş Şener, Selçuk Özgüleryüz  ve Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu Temsilcisi Ömer Ersevinç yer aldı. 164 katılımcının toplam 584 fotoğrafla yer aldığı yarışmada birinci İbrahim Arslan olurken ikinciliği Ali Şenel, üçüncülüğü ise Ahmet Çetin elde etti. Yarışmada dereceye giren fotoğraflar Belediye Kültür Merkezi Galeri Salonu'nda sergilenecek.

©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.