Bandırmaspor - Menemen Belediyespor: 1-4

TFF 2'nci Lig Kırmızı Grup'ta Suat Kaya'nın teknik direktörlüğünü yaptığı Menemen Belediyespor dün deplasmanda Batuhan Karadeniz'li Bandırmaspor'u 4-1 mağlup etti. Ev sahibi ekibin tek golünü penaltıdan Batuhan kaydetti.

22 Nisan 2019 - 10:28 | Son Güncelleme: 22.04.2019 - 12:40 |
A+A-
Haberler » Skorer » Futbol » Bandırmaspor - Menemen Belediyespor: 1-4
TFF 2'nci Lig Kırmızı Grup 32'nci hafta mücadelesinde şampiyonluğa koşan Menemen Belediyespor dün deplasmanda Bandırmaspor'a konuk oldu.
 
Dün Bandırma 17 Eylül Stadı'nda oynanan mücadelede Suat Kaya'nın teknik direktörlüğünü yaptığı Menemen ekibi 43'te Veli, 45',84'te Hüseyin ve 61'de Mahmut'la 4 gol bulurken, Bandırma ekibinin tek golünü Batuhan Karadeniz 63. dakikada penaltıdan kaydetti.
 
Karşılaşma detayları
 
BANDIRMASPOR: Zülküf Özer, Adem Alkaşi, Samet Günhan (Dk. 59 Timur Karagülmez), Yusuf Akyel, Üstün Bilgi (Dk. 68 Haluk Türkeri), Mete Sevinç, Şevket Güngör, Taner Yılmaz, Cihan Özkaymak (Dk. 46 Mehmet Gürkan Öztürk), Batuhan Karadeniz, Hakan Olkan
 
MENEMEN BELEDİYESPOR: Necati Yılmaz, Veli Çetin, Taşkın Çalış, Mustafa Şen (Dk. 51 Mustafa Çeçenoğlu), Umut Pusat (Dk. 70 Tayfun Aydoğan), Alberk Koç, Talha Yazgan, Mahmut Bilir (Dk. 87. Murat Erdemir), Hüseyin Çolak, Rıdvan Koçak, Okan Baydemir
 
GOL: Dk. 63 Batuhan Karadeniz (Bandırmaspor Baltok) - Dk. 43 Veli Çetin, Dk. 45 Hüseyin Çolak, Dk. 61 Mahmut Bilir, Dk. 84 Hüseyin Çolak (Menemen Belediyespor)
 
KIRMIZI KARTLAR: Dk. 87 Taner Yılmaz, Dk. 90 Mete Sevinç (Bandırmaspor Baltok)
 
SARI KARTLAR: Adem Alkaşi, Şevket Güngör, M. Gürkan Öztürk, Hakan Olkan (Bandırmaspor Baltok) - Taşkın Çalış, Hüseyin Çolak, Necati Yılmaz (Menemen Belediyespor)
 
STAT: Bandırma 17 Eylül
 
HAKEMLER: Kadir Sağlam, Ejder Yapıcı, Ahmet Ulu
STAT: Bandırma 17 Eylül
 
Skorer.com sitesinde yer alan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir. Haberleri kaynak göstermeden kullanmayınız.
Etiketler: batuhan, menemen
canlı skor
  • T.P. Galazzano0 - 1Santa ColomaMS
  • Feronikeli-Lincoln Red Imps FC21:45
  • AC Horsens0 - 3AGFMS
  • Nordsjælland3 - 4Kalmar FFMS
  • Hacken2 - 2HjørringMS
  • Levski Sofya-Zenit19:00
  • Sturm Graz-M Boleslav19:00
  • SV Leobendorf-Rapid Wien20:00
  • Malmo FF-HNK Gorica20:00
Tüm maçlar için tıklayın
İlginizi ÇekebilirX