Gündem
04.08.2013 - 10:00 | Son Güncelleme: 04.08.2013-14:32

Barbaros Şansal'dan haber var

Halk TV'de telefonla katıldığı programdan sonra evinden sivil polisler tarafından alındığı iddia edilen Şansal ile ilgili resmi bir kayıta ulaşılamaması sosyal medyayı da çalkaladı.

Şansal'ın Emniyet'te de kaydının olmadığının söylenmesi, sevenleri arasında uzun süre panik yaşanmasına sebep oldu.

Sitene Ekle

Dün Halk TV spikeri Lale Özan Arslan'ı arayan Şansal, ''Kapımda polisler var, sanırım gözaltına alacaklar'' dedi. Şansal,"İnternet bağlantım da kesildi'' ifadesini kullanmış ve bu sözlerinin ardından, Halk TV spikeri Lale Özan Arslan'la bağlantısı koptu. Şansal, Hayko Bağdat, Behzat Ç, Onur Akay gibi ünlü isimlerle birlikte TGB'ye yapılan operasyona sert tepki göstermiş attıkları tweetler haber sitelerinde yayınlanmıştı. Sivil polisler tarafından alındığı iddia edilen Şansal ile ilgili resmi bir kayıta ulaşılamaması sosyal medyanın da uzun süre çalkalanmasına sebep olmuştu. Barbaros Şansal , az önce Twitter adresine "Sağlıklı ve güvenli şekilde ancak uykusuz olarak evime döndüm ! Sorun yok. Sarıyerde'ki evimdeyim. Cep telefonum yok. Karakola uğrayıp ifade verdim , Şikayetçi değilim" dedi.

PİRİNÇLİ KÖYÜ'NE GÖTÜRDÜLER

Evine gelen 3 kişinin kendisini sivil polis diye tanıtarak arabaya bindirdiklerini ancak arabada söz konusu kişilerin polis olmadığını anlatan Barbaros Şansal OdaTV'ye başına gelenleri anlattı:

"Beni arabaya bindirdikten sonra Pirinçli Köyü'ne götürdüler. Sabaha kadar orada tuttular. Kötü muamelede bulunmadılar. Sadece konuştular. Ancak ne söylediklerini şimdi konuşmak istemiyorum. Döndüğümde Sarıyer Polis Karakolu'na giderek ifade verdim ve şikayetçi olmadığımı söyledim." Dağüstün'ün kendisi için özel ekip kurulduğunu söylemesi üzerine Şansal şunları söyledi: "Yol boyunca 30 tane çevirmeden geçtik. Hiçbirinde sorun yaşanmadı, rahatça geçtiler. Benim evim yerim belli. İsteseler bulurlardı." Şansal'ın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

 
 

 

 


Hayalindeki tatil için Butik Oteller’de yerin hazır!


Bilgi YarışmasıDünya kendi etrafındaki dönüşünü ne kadar zamanda tamamlar?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
    ©Copyright 2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.