Bartın

Yerel Haber
16 Ekim 2017 - 15:47

Bartın'da Yılın Sporcuları Ödüllendirildi

IHA

Bartın’da ulusal ve uluslararası müsabakalarda dereceye giren sporcular ödüllendirildi.
Bartın’da Amatör Spor Haftası kapsamında, ulusal ve uluslararası müsabakalarda dereceye giren sporcular için Bartın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunun ortaklaşa düzenlediği "Sporun En’leri" ödül töreni Bartın Atatürk Stadyumunda gerçekleştirildi. Ödül törenine Bartın Valisi Nusret Dirim, Bartın İl Genel Meclis Başkanı Kenan Dursun, Bartın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali Özdemir, ASKF Bartın Temsilcisi Turgut Altınçubuk, Futbol Federasyonu Bartın İl Temsilcisi Esat Günay antrenörler ve sporcular katıldı.
Uluslararası müsabakalarda dereceye giren Avrupa Boks Şampiyonu Şennur Demir, Yıldızlar Taekwondo Avrupa Şampiyonu Fatma Eylül Koca, Ümitler Judo Balkan 3.sü Hasret Bozkurt, Ümitler Türkiye Judo Şampiyonu Sevcan Yılmaz, Budokai-do Ümit Erkekler Türkiye Şampiyonu Yusuf Selim Akın, Özel Sporcular Masa Tenisi Türkiye Şampiyonu Sabahattin Toyran, Yıldızlar Halter Türkiye Şampiyonu Gülşen Taşçı, Minik Bayanlar Karate Şampiyonası 3.sü Aysu Uçar’a ödülleri Vali Dirim ve protokol üyeleri tarafından verildi.

BartınYerel Seçim Sonuçları

Bartın Hava Durumu

12°CŞİMDİPAZAR
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.