09.02.2018 - 01:30 | Son Güncelleme: 09.02.2018-1:30 A-A+

‘Başak en büyük şansım’

İki yıl önce tasarımcı Başak Dizer’le hayatını birleştiren Kıvanç Tatlıtuğ, “Evliliğim bana iyi geldi. Sorumluluk sahibi olmak çok güzel. Eşim benim en büyük şansım” dedi.

‘Başak en büyük şansım’

‘Hadi Be Oğlum’ filmiyle 16  Şubat’ta seyirciyle buluşacak olan Kıvanç Tatlıtuğ, L’officiel dergisine konuştu. Projede, Kaş’ta tekne işleten Ali karakterini canlandıran oyuncu, “Şu ana kadar yer aldığım her projede istediğim, benden beklenenin tam tersini yapmak oldu. Hem izleyenleri şaşırtmak hem de kendimle yarışımın hâlâ devam ettiğini herkese göstermek istediğim için böyle bir yol çizdim” dedi.

Bu sene dizide yer almayan Tatlıtuğ, “Projeler 150 dakikadan fazla artık. Yabancı bir yönetmenle ya da oyuncuyla bunu konuştuğum zaman bana kesinlikle inanmıyor. Sektörün değişmesi gerekiyor. 75 - 80 dakika dizi yaptığımızı hatırlıyorum. Şu an yayınlanan dizilerin süreleri kesinlikle çok fazla. Dijital platformlardaki diziler ise hem bu sürelere karşı atılmış güzel bir adım hem de televizyondaki dizileri besleyen bir durum aslında” diye konuştu. 

‘Evlilik iyi geldi’ 

İki sene önce Başak Dizer’le evlenen oyuncu, “Evlilik seni nasıl bir adam yaptı?” sorusuna, “Bu mesleğin içinde benim gibi stabil bir adam bile bu ünden, başkalarının fikirlerinden kolay etkilenebilir. Bütün bu süreçleri yaşayıp evine dönüyorsun. Kapıdan o adımı attığın zamandan sabaha kadar kendini yenilemen gerekiyor. Birilerinin sana gerçek Kıvanç’ı hatırlatması gerekiyor. Benim 15 yılda öğrendiğim en önemli şey bu. Evliliğim de bu yüzden bana iyi geldi. Sorumluluk sahibi olmak çok güzel. Yaptığım işe bile yansıdığını düşünüyorum. Kendimi daha çok veriyorum her şeye. Başak’la birbirimize her konuda desteğiz, bu yüzden çok mutluyum. Eşim benim en büyük şansım” cevabını verdi. 

Kıvanç Tatlıtuğ, şimdiye kadar oynadığı en zor karakterin ‘Aşk - ı Memnu’ dizisindeki Behlül, en kolayının ise ‘Kuzey Güney’deki Kuzey Tekinoğlu olduğunu söyledi. 

 

Etiketler
Bilgi YarışmasıVoleybolda oyunu başlatmak için atılan atışın adı nedir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.