Aydın

Yerel Haber
16 Şubat 2014 - 01:44

BAŞBAKAN’DAN UFUK DÖVER’E TAM DESTEK

IHA

AK Parti Genel Merkezinde İl Başkanı Sadık Atay ve Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem ile bir araya gelen Didim Belediye Başkan Adayı Ufuk Döver’e Başbakan’dan tam destek geldi.
Yerel seçimler öncesinde kasıtlı ve maksatlı olarak çıkartılan dedikodularla yıpratılmaya çalışılan AK Parti Didim Belediye Başkan Adayı Ufuk Döver’e Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’dan tam destek geldi. Meclis üyelerinin yer aldığı listeye son halini vermek üzere İl Başkanı Sadık Atay ve İlçe Başkanı Hilmi Erbaş ile AK Parti Genel Merkezine giden Didim Belediye Başkan Adayı Ufuk Döver, teşkilatlardan sorumlu genel başkan yardımcısı Ekrem Erdem ile bir araya geldi. Yaklaşık 2 saat süren görüşmede İl Başkanı Sadık Atay’da hazır bulundu. Ekrem Erdem’in Ufuk Döver’in adaylığı konusunda hiçbir problemlerinin olmadığını söylediği öğrenilirken, çıkan dedikoduların Ak Partinin yükselişinin önüne geçmek isteyen çevrelerce çıkartıldığı belirtildi.
Başta Aydın Büyükşehir Belediyesi olmak üzere, bütün ilçelerde seçimi kazanmak istediklerini kaydeden AK Parti Genel Başkan Yardımcısını Ekrem Erdem’in ayrıca, Ufuk Döver’e başbakanın desteğini ilettiği öğrenildi.
AK Parti Genel Merkezinde yapılan görüşmeye daha sonra milletvekilleri Ali Gültekin Kılınç ile Mehmet Erdem’de katıldı. Amaçlarının Didim’de seçimi kazanmak olduğunu ifade eden Ufuk Döver, AK Partiye gönül veren herkesin başbakanın safında yer alması gerektiğinin altını çizdi.

AydınYerel Seçim Sonuçları

Aydın Hava Durumu

18°CŞİMDİSALI
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.