Yerel Haber
17 Şubat 2018 - 23:14

Başbakan Yardımcısı Işık, İl Başkanlarıyla Buluştu

Başbakan Yardımcısı Işık:"Bizim dirliğimiz, birlik ve beraberliğimizden gelir. Söz konusu vatan oldu mu bir araya gelip istişare edebilmek çok önemlidir"

KOCAELİ (AA) - Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, Kocaeli'deki siyasi partilerin il başkanlarıyla bir araya geldi.

AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, BBP İl Başkanı Serhat Duyar, DP İl Başkanı Mustafa Nazlıgül ve DSP İl Başkanı Halim Dedeoğlu ile kentteki bir restoranda toplantı gerçekleştirdi.

Işık, burada yaptığı konuşmada, toplantının, Türkiye'ye örnek bir birliktelik olduğuna dikkati çekerek, "Bizim dirliğimiz, birlik ve beraberliğimizden gelir. Söz konusu vatan oldu mu bir araya gelip istişare edebilmek çok önemlidir. Bu anlamda Kocaeli adına sorunların çözümü için bu birliktelik ülkemiz ve kentimiz için çok önemli bir kazanımdır. Bu birliktelikler Türkiye'ye örnek olmuştur." ifadelerini kullandı.

Eğitime yapılacak her türlü faydalı yatırıma açık olduklarını vurgulayan Işık, 3. üniversite projesinin kente değer katabileceğini belirtti.

Işık, projenin en iyi şekilde hayata geçirilmesi için ellerinden gelen yardımı ve desteği yapacaklarını kaydetti.

Öte yandan, il başkanlarının gelecek ay Başbakan Yardımcısı Işık ile Ankara'da bir araya gelmesinin planlandığı bildirildi.

©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.