Siyaset
19.06.2017 - 18:59 | Son Güncelleme: 20.06.2017-2:30

Başbakan Yıldırım'dan asker zehirlenmeleriyle ilgili flaş açıklama

Başbakan Binali Yıldırım, Manisa'daki asker zehirlenmeleriyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Yıldırım, "Olayla ilgili bazı şüpheler var. Kasıt dahil tüm olasılıklar değerlendiriliyor." dedi.

Sitene Ekle
Başbakan Yıldırım'dan asker zehirlenmeleriyle ilgili flaş açıklama

AA

Başbakan Binali Yıldırım, Manisa'da art arda gerçekleşen asker zehirlenmeleri vakalarıyla ilgili yaptığı açıklamada "Kışlalara gıda alımını kamu  ihalelerinin dışına çıkaracağız. Nasıl alım yapılacağı detayını Milli Savunma  Bakanlığı belirleyecek ama pazarlık usulü ile olabilir. Asıl önemlisi şu anda  bazı şüpheler var, onların üzerine gitmek. Bu tür olayların yaşanmaması için  ilave tedbirler alınacak." ifadelerine yer verdi.

Başbakan Binali Yıldırım, Atina temaslarını tamamlamasının ardından Gümülcine'ye  giderken medya temsilcilerinin sorularını yanıtladı.

Manisa'daki 1. Piyade Er Eğitim Tugay Komutanlığı Albay Arif Seyhun  Kışlasındaki gıda zehirlenmesi şüphesine ilişkin soru üzerine Yıldırım,  "Kışlalara gıda alımını kamu ihalelerinin dışına çıkaracağız. Nasıl alım  yapılacağı detayını Milli Savunma Bakanlığı belirleyecek ama pazarlık usulü ile  olabilir. Asıl önemlisi şu anda bazı şüpheler var, onların üzerine gitmek. Bu tür  olayların yaşanmaması için ilave tedbirler alınacak." ifadesini kullandı.


Bilgi YarışmasıBaşrollerinde; Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan ve Çağla Kubat'ın oynadıkları polisiye dizi hangisidir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
  Türk alfabesinde P harfinden sonra hangi harf gelir?
  A
  M
  B
  R
  C
  K
  D
  S

  ©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
  İlginizi ÇekebilirX